SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Shree kolega bral oxe i okazala sie winem, ja mu wierze bo to oxy i tury maniak ;) pewnie czesc domysla sie o kim mowie ;)

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Siema MarcelQ trochę mnie zwartwiłeś tą oxą shree, może będę miał szczęście większe niż twój kumpel i będę miał lepsze rozdanie mam jeszcze andro

Jak już teraz się nadzieje na oxe to olewam ten specyfik na zawsze.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Panowie metkę oral mam do wyboru z takich labów : androchem, alpha, biosira, euromed, titan. W jakie kolejności polecacie ?? :)
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
obojętnie ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja bym brał alphe i andro, metka titana z relacji ziomka też działa. Odnośnie biosiry i euromedu nie znam opinii.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-06 23:21:56
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
Lasix na cypio shree miałem najlepsze libido przez cały czas jak go bilem, zaraz po zmianie libido spadlo, w dalszej kolejności szedł genamed, ap, titan, andro, na żadnym takiego libido już nie miałem, innych zmian nie zauważyłem

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Apropo libido to ja na ori omo mam duzo lepsze libido w dawce 250 e4d niz 250 e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Może przez estradiol w stosunku do testa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Panowie ktoś próbował Massdrolu x firmy kilosports?

Berni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
cypio shree bije i działa elegancko. co do oxy kolezka jadl vermodje, shree i titana jedna po drugiej w takiej kolejności i mowil ze vermo bdb, shree kozak a titan najgorzej wypadl chociaż tez dziala
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej