SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12187702

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Co to za roznica takna prawde.Jesli ma wyjsc dla mnie na plus jako konsumenta i konesera dobrego towaru to moze byc i produkcji mongolskiej, wazne by jakosc tego byla na wysokim pozimie i tyle.


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2015-08-21 22:17:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2190
masteron genamed czy nexium. Tylko bez jaj typu 1.2 genamed = 0.9 nexium.

Zmieniony przez - nesz w dniu 2015-08-21 22:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nexium z tego co sie slyszy bdb opinie.Genamed dziala za dobra kase.Mysle ze obydwie pozycje ok, kwestia tego ile masz $.Jakbys nie wybral, bedzie dobrze moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
e-lite
Co to za roznica takna prawde.Jesli ma wyjsc dla mnie na plus jako konsumenta i konesera dobrego towaru to moze byc i produkcji mongolskiej, wazne by jakosc tego byla na wysokim pozimie i tyle.



Zmieniony przez - e-lite w dniu 2015-08-21 22:17:23



dla mnie żadna , ja tez jestem tego zdania , że ma dziłać i żeby te % mniej wiecej się zgadzały

nie kurywam że miałem w rekach cypka i suste - jedyny minus to coś im nie wyszło z wytłoczkami - bo zewnetrzne ampy sie nie mieszcza

ten kto miał w reku to wie ocb .. ale to jest szczegoł - ważne żeby działalo - ciekaw jestem jakiego oleju użyto bo jest strasznie żołty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
ja mysle ze iran poszedl za ciosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
Koks100 tren leci, ze taki nabuzowany jestes ? Bił już ktoś trena E z nexiuma?

Jak tren ace i prop Genesisa w ampach bił, bije ktoś ?




Zmieniony przez - zaworek w dniu 2015-08-21 23:09:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 376
nexium i genamed podobno z 1 gara :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202679
na konkurencyjnym forum chlopak wrzucil badania lab. trenu a z nexium i wychodzi ze zanizony strasznie, i tak tez pisze ze szalu nie robi ale tu jest wyrywaczem z kapci no. 1 in the world
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
SyFyTy gniecie wszystko sprobuj czegos z jednej i drugiej firmy a zobaczysz, że różnice w działaniu czuć przy niektórych środkach na plus dla Nexiuma, niestety cena też dużo droższa w przypadku Nexiuma

Nexium jest z UK, ja bynajmniej kupuje od chłopaka który siedzi w UK i ma prosto od producenta, a Genamed PL..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
Lasix
na konkurencyjnym forum chlopak wrzucil badania lab. trenu a z nexium i wychodzi ze zanizony strasznie, i tak tez pisze ze szalu nie robi ale tu jest wyrywaczem z kapci no. 1 in the world


Kto wrzucił koles ktory diluje innym towarem? badania bez żadnych pieczątek, adresów labu? W 5min ogarne Ci takie badania do każdje jednej firmy.

Foto badania które on wkleił jest przerobione z jednego zdjęcia w necie.

Cieżko poszukać przez chwile? zanim sie powieli głupote jakiegoś osobnika któremu jakaś firma zawadza na rynku??

Widać jedno, Nexium ostro namieszał dilom którzy gonia chvjowy towar Tren ace biłem osboście, jeśli w nexiumie jest 42mg i tyle biłem to reszcie firm jakie biłem musiałoby być po 20mg/ml.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium