SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12184761

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35089 Napisanych postów 89961 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941184
mesja1905
Npp z Androchemu ?
Ktoś miał ostatnio styczność

Biłem ostatnio , w połowie kwietnia skończyłem...bierz śmiało , rewelacja ! na pewno jeszcze nie raz wrócę do npp Androchemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
EstetykaToPodstawa
Masteron krótki z AZ bardzo dobry, mega motyw ze w ampach jest więcej niz 1ml około 1,2-1,3.
Generalnie ludzie twierdzą że są zawyżone stężenia w AZ(w szczególnośći w trenie ace).
Sam leciałem ostatnie 4 miesiące na masteronie krótkim i wręcz się zakochałem. xD


Podobno max trena aceta co mozna rozpuscic to 76,5mg wiec zawyzone stezenie moze sie brac raczej z pojemnosci jak z samych mg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
100 robią normalnie ace lecz prościej jest zrobić 75/ml
Tak samo jak cypio 200/ml
Wino 30/ml
Dlatego sporo firm uciekło z winka na oleju bo duża część szła w kibel
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam problem z nowym enanem od firmy Meditech testo depot 300. Otóż wcześniej jechałem na enanie Malaya tiger 250 który zakupiłem w niemczech ponieważ obecnie tu mieszkam i był bez zarzutów czułem pompę po tygodniu. Po skończonym cyklu zostało mi 8 fiolek którymi zacząłem nowy cykl a będąc na weselu w Polsce dokupilem od mojego siostrzeńca właśnie testo depot który to mi przywiózł z Katowic bo tam pracuje w delegacji i chodzi na siłownię. Mija drugi tydzień odkąd go biorę i jakoś nie widzę progresu. Po Malaya przynajmniej miałem trądzik a teraz mi wszystko poznikało. Jak myślicie poczekać jeszcze czy szukać czegoś innego? I dodam że to miała być apteka. Kolega zielonnn wstawił zdjęcia tego teścia tylko ja jeszcze nie zdrapalem tego authentification code.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Zrób badanie na poziom testo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
mateovts
Witam. Mam problem z nowym enanem od firmy Meditech testo depot 300. Otóż wcześniej jechałem na enanie Malaya tiger 250 który zakupiłem w niemczech ponieważ obecnie tu mieszkam i był bez zarzutów czułem pompę po tygodniu. Po skończonym cyklu zostało mi 8 fiolek którymi zacząłem nowy cykl a będąc na weselu w Polsce dokupilem od mojego siostrzeńca właśnie testo depot który to mi przywiózł z Katowic bo tam pracuje w delegacji i chodzi na siłownię. Mija drugi tydzień odkąd go biorę i jakoś nie widzę progresu. Po Malaya przynajmniej miałem trądzik a teraz mi wszystko poznikało. Jak myślicie poczekać jeszcze czy szukać czegoś innego? I dodam że to miała być apteka. Kolega zielonnn wstawił zdjęcia tego teścia tylko ja jeszcze nie zdrapalem tego authentification code.



Trzeba było się trzymać tego co działa

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A miał ktoś z tym styczność lub z czymś tej firmy co działało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1998
Stosował ktoś masteron z Galaxy Pharmaceuticals?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
100 robią normalnie ace lecz prościej jest zrobić 75/ml
Tak samo jak cypio 200/ml
Wino 30/ml
Dlatego sporo firm uciekło z winka na oleju bo duża część szła w kibel

Pewien lab ma tren Ace 80mg, oxa 30mg,tren suspension 75mg, master p 80mg wszystko inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Witam .W jakie laby celować obecne z test cypionate
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium