SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
na mz zamawialem kilka dni temu wiec tam ja na pewno dostaniesz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Hanslik
krzykacz
czellista
mial ktos stycznosc z metka inj genameda? dziala jak nalezy? duza bolesnosc po inj?



Na mnie meth działa euforycznie, zacząłem meth inj Malay humorek up, teraz leci Biosira i jest tylko lepiej. Z tych labów moge polecić na świeżo.



Dzięki, kurcze szukam po necie takiej ale nie widzę...jedynie jakieś apollo 5mg. Problem w tym, że tą z pro nutrition będę mógł zamówić łatwo z resztą składu więc czytam najej temat opinie...była jeszcze z palmas ale to widziałem że wgl lipa ;/



Apollo hegemony ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
czellista
mial ktos stycznosc z metka inj genameda? dziala jak nalezy? duza bolesnosc po inj?


Ja wlasnie skonczylem. Genamed jako jedyny lab po ktorym nigdy nic nie czulem po strzale. Co do dzialania to ciezko powiedziec, bo w samopoczuciu roznicy nie bylo, waga szybko skoczyla po mostku pare kg ale wystartowalem razem z susta. Jedyne co mnie zdziwilo to ze po 10 tyg proby watrobowe nieruszone a niby 17a

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1987
Nie mogę znaleźć aktualnych informacji na temat propa phoenix labs.
Ktoś to ostatnio stosował ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Amg27
Hanslik
krzykacz
czellista
mial ktos stycznosc z metka inj genameda? dziala jak nalezy? duza bolesnosc po inj?



Na mnie meth działa euforycznie, zacząłem meth inj Malay humorek up, teraz leci Biosira i jest tylko lepiej. Z tych labów moge polecić na świeżo.



Dzięki, kurcze szukam po necie takiej ale nie widzę...jedynie jakieś apollo 5mg. Problem w tym, że tą z pro nutrition będę mógł zamówić łatwo z resztą składu więc czytam najej temat opinie...była jeszcze z palmas ale to widziałem że wgl lipa ;/



Apollo hegemony ???


hades hegenomy

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nyga83
czellista
mial ktos stycznosc z metka inj genameda? dziala jak nalezy? duza bolesnosc po inj?


Ja wlasnie skonczylem. Genamed jako jedyny lab po ktorym nigdy nic nie czulem po strzale. Co do dzialania to ciezko powiedziec, bo w samopoczuciu roznicy nie bylo, waga szybko skoczyla po mostku pare kg ale wystartowalem razem z susta. Jedyne co mnie zdziwilo to ze po 10 tyg proby watrobowe nieruszone a niby 17a


ile jej biles i co ile dni? dziwne z tymi probami, moze tam nie ma wcale metki...

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
czellista
nyga83
czellista
mial ktos stycznosc z metka inj genameda? dziala jak nalezy? duza bolesnosc po inj?


Ja wlasnie skonczylem. Genamed jako jedyny lab po ktorym nigdy nic nie czulem po strzale. Co do dzialania to ciezko powiedziec, bo w samopoczuciu roznicy nie bylo, waga szybko skoczyla po mostku pare kg ale wystartowalem razem z susta. Jedyne co mnie zdziwilo to ze po 10 tyg proby watrobowe nieruszone a niby 17a


ile jej biles i co ile dni? dziwne z tymi probami, moze tam nie ma wcale metki...


Moze nie ma i to co czulem to sama susta :) 50 e2d czyli plus minus 200 mg tydzien liczac po etykiecie

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no nic. dam mu szanse bo i tak innego wyboru nie mam a orali nie chce

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Hanslik
Yohimbina z Pro Nutrition - Działa ? Ktoś jadł ?


Jadlem Palmasa kilka razy i zawsze robil robote. Moze dlatego ze innej yohy nie jadlem...
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium