SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52148
Koledzy szukam bezestrowego tescia w jaka firme celowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Matt133
Masteron enanthat - jakiej firmy polecacie?
pewnie było, przejrzałbym temat, ale wiecie.. ;)


Ja tam w ogole nie polecam tego. Choc mowia ze u mnie wina dawki. Lecialo 300mg i efekty mizerne. Moze tez bf za wysoki mialem.
Jesli jednak juz chcesz brac to B.M bedzie chyba najpewniejsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
300mg mastera długiego to czego TY się spodziewałeś

Matt133

Master e dobrego masz np z nexiuma, najlepiej napisz do czego masz dostęp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Oxa że swissa warta uwagi?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
SebastianMielecki
300mg mastera długiego to czego TY się spodziewałeś

Matt133

Master e dobrego masz np z nexiuma, najlepiej napisz do czego masz dostęp.



czyli lepiej wziąc propa i mastera krótkiego niż enan/master w długich ? ;)
no bo test enan i prop krótki to bez sensu prawda? ;)



Zmieniony przez - Matt133 w dniu 2018-03-01 10:49:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
nie ma znaczenia jakiego wezmiesz, efekty beda i tu i tu. tylko ze sporo ludzi nie wiem na co liczy po masterze, zrob z 5-6% bf i wtedy wrzuc dobrego mastera to bedzie widac konkret efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
naziwisko
nie ma znaczenia jakiego wezmiesz, efekty beda i tu i tu. tylko ze sporo ludzi nie wiem na co liczy po masterze, zrob z 5-6% bf i wtedy wrzuc dobrego mastera to bedzie widac konkret efekty.

spoko. ja wiem czego się spodziewać po masterze i biore to z pełną świadomością. diety i treningu nie oszukasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
Gorky
Jak soki Swiss?
Ja bije teraz swissa susta bold 250e3d i wynik testa niecałe raz norma przekroczona więc szału nie ma, podejrzewam że z boldem będzie podobnie jak teścia już walą na stężeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
Ja bije teraz swissa susta bold 250e3d i wynik testa niecałe raz norma przekroczona więc szału nie ma, podejrzewam że z boldem będzie podobnie jak teścia już walą na stężeniach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej