SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Kto sie spotkal z niedzialajaca partia trena ace andro ? data do 19.05.2020 bodajze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668982
ja mam 25.04 i kosi az miło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4206
Jeszcze mam dostęp do mediacal pharma i atom labs? braliscie cos z tego ? głównie chodzi mi test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
hero69
Tak pierwszy kontakt, najpierw był biotech, nisko 75mg e2d ale nie czułem go więc zacząłem podbijać dawkę, jak przeszedłem na ed i 80mg coś tam zacząłem go czuć ale to nie było to, więc przeszedłem na bioniche, byłem dobrze nastawiony bo kod wchodził, był specyficzny mocnawy zapach, poszło już z pół flakonu albo więcej i dalej jest słabo, co do badań to nie robiłem prolki, ale raczej wątpię żeby ją podbiło, zawsze miałem ją nisko, jak leciałem na poprzednim cyklu test/npp 500mg/500mg z PRL, to tylko bliżej górnej granicy normy ją podbiło, ale super się czułem na nandrolonie, pomimo takiej dawki, żadnych sajdów i efekty książkowe, tren to pochodna nandrolonu, może też go dobrze toleruje i dlatego nie mam mocnych sajdów? Tak jak pisałem prolki nie zrobiłem, ale zrobiłem estradiol i było 80(norma 8-40), jeszcze nie dawno miałem 200 ale zbijam cynkiem, dobry tren nie powinien zakłamywać wyniku estradiolu i wywalać go bardzo wysoko? a co do teścia wynik był 3700, przy 210mg teścia ew, dla porównania jak leciał 500mg teścia ew cybera albo PRL miałem wynik 3500, dla mnie wynik jest za wysoki, stąd podejrzenie, że w trenie siedzi teść, myślałem, ze na 5 dni odstawić propa, lecieć sam tren i zrobić badanie teścia wtedy bym miał pewność i prolkę odrazu bym zrobił



Zmieniony przez - hero69 w dniu 2017-05-30 09:14:27

Zmieniony przez - hero69 w dniu 2017-05-30 09:27:40


Aktualnie bije Trena-Med A Bioniche 3ml ew i smialo moge powiedziec ze jest tam tren. Sila i ubicie na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
janbro
Jeszcze mam dostęp do mediacal pharma i atom labs? braliscie cos z tego ? głównie chodzi mi test

medical bez zarzutów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
barteeek90
Testowal ktoś oxe z nexium?


Tak. Oxa Nexiuma jest bardzo dobra.

majster
Platinium, malay, nexium, genamed, primus, gep, alpha, bioniche


Wino tab Nexium, Alpha bardzo dobre a Genamed cena i jakość chyba z tego zestawu wyjdzie najkorzystniej. W ktoryś wins z tych trzech bym celował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11821
Panowie która Turke celowac Balkan,Andochem,Nexium. Cenowo Balkan najdrozej ale czy najlepszy? aha i czy Balkan jest pakowany po 60tab czy 100 jak inne? Bo mi sie wydawalo ze po 60,a dil twierdzi ze 100...moze sie pomylil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668982
juVe95
Panowie która Turke celowac Balkan,Andochem,Nexium. Cenowo Balkan najdrozej ale czy najlepszy? aha i czy Balkan jest pakowany po 60tab czy 100 jak inne? Bo mi sie wydawalo ze po 60,a dil twierdzi ze 100...moze sie pomylil.


nie wiem jak bałkan ale na andro i nexie się nie zawiedziesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668982
janbro
Jeszcze mam dostęp do mediacal pharma i atom labs? braliscie cos z tego ? głównie chodzi mi test


atom loteria jedna partia kosa druga sam olej i tabletki z samym wypełniaczem
medical nie wiem ale z tej dwójki wolał bym postawić na medicala , sporo osób tutaj pisze że działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
marianzulek
hero69
Tak pierwszy kontakt, najpierw był biotech, nisko 75mg e2d ale nie czułem go więc zacząłem podbijać dawkę, jak przeszedłem na ed i 80mg coś tam zacząłem go czuć ale to nie było to, więc przeszedłem na bioniche, byłem dobrze nastawiony bo kod wchodził, był specyficzny mocnawy zapach, poszło już z pół flakonu albo więcej i dalej jest słabo, co do badań to nie robiłem prolki, ale raczej wątpię żeby ją podbiło, zawsze miałem ją nisko, jak leciałem na poprzednim cyklu test/npp 500mg/500mg z PRL, to tylko bliżej górnej granicy normy ją podbiło, ale super się czułem na nandrolonie, pomimo takiej dawki, żadnych sajdów i efekty książkowe, tren to pochodna nandrolonu, może też go dobrze toleruje i dlatego nie mam mocnych sajdów? Tak jak pisałem prolki nie zrobiłem, ale zrobiłem estradiol i było 80(norma 8-40), jeszcze nie dawno miałem 200 ale zbijam cynkiem, dobry tren nie powinien zakłamywać wyniku estradiolu i wywalać go bardzo wysoko? a co do teścia wynik był 3700, przy 210mg teścia ew, dla porównania jak leciał 500mg teścia ew cybera albo PRL miałem wynik 3500, dla mnie wynik jest za wysoki, stąd podejrzenie, że w trenie siedzi teść, myślałem, ze na 5 dni odstawić propa, lecieć sam tren i zrobić badanie teścia wtedy bym miał pewność i prolkę odrazu bym zrobił




Zmieniony przez - hero69 w dniu 2017-05-30 09:14:27

Zmieniony przez - hero69 w dniu 2017-05-30 09:27:40


Aktualnie bije Trena-Med A Bioniche 3ml ew i smialo moge powiedziec ze jest tam tren. Sila i ubicie na plus.


Dzięki kolego za opinie, większość chwali tren z bioniche, tak samo zresztą ten z biotechu(zresztą teścia mają napewno kose), może być tak że jestem specyficzny i potrzebuje większych dawek, przy 80mg ed coś zaczyna się dziać, ale jeszcze chyba mało na mnie, NPP z PRL też pierwszy kontakt zaczęło mnie robić jak podbiłem dawkę do 500mg i też zero sajdów

długa droga przede mną

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium