SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12183315

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Damii96
jefa miala 5mg jak pamietam wiec i tak musialbym jesc 6 tab dzienie malo ekonomiczna opcja


nie porównuj apteczniaka do undera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
U nas pojawiła się firma platinum i bioniche, na początku wziąłem testy i nandrolony tych firm? Jakieś opinie na ich temat?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bioniche sprawdzony dobry lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
Maciejski
Bardzo przepraszam, źle się wyraziłem.

Szukam primobolanu dobrej jakości - czyli po prostu żeby była w nim primka a nie coś innego. Czy jest to dostępne na rynku czy małe szanse?

ori bałkan w to bym celował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
dugii2
bioniche sprawdzony dobry lab



Dzięks długi, platinum też dzwoniłem do ziomali co biorą treny i gadają że kosa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
wnc1964
U nas pojawiła się firma platinum i bioniche, na początku wziąłem testy i nandrolony tych firm? Jakieś opinie na ich temat?


Bioniche w białych butlach bardzo dobre testy i nandrolony Bez obaw można brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
wnc1964
dugii2
bioniche sprawdzony dobry lab



Dzięks długi, platinum też dzwoniłem do ziomali co biorą treny i gadają że kosa.

Masz na myśli Platinium amp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jeśli chodzi o Platinium Labs, to działanie tych środków śmiało można zbliżyć do działania ori Alphy/Shree, Primusa czy wspomnianego też wyżej Bioniche.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
wnc1964
U nas pojawiła się firma platinum i bioniche, na początku wziąłem testy i nandrolony tych firm? Jakieś opinie na ich temat?


Enantat, cypionat, deca, oxandrolon, boldenon z bioniche przerobilem i zawsze bylem zadowolony. Niedlugo planuje odpalic npp i propa i sam nie wiem czy celowac w PRL, bioniche 1ml czy 10ml.

Ogolnie nie lubie 1ml ampul i wole 10ml ale jakos kusi mnie zeby cos nowego sprobowac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Tritren i trinandro z androchemu jest tez tak bolące jak tribold?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium