SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165675

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Oba laby pewne.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 645
Witam panowie czy jest różnica jakości pregnyl a ovigil? Dill chciał wcisnąc ovigill twierdząc że pregnyl już nigdzie nie dostępny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
samo to ze pregnyl to ateka choc widzialem juz fejki co do ovigil osobiscie jeszcze sie nie przejechalem polecam
2

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 645
ja ovigil biłem z 2 lata temu i lipa a pregnyl miesiąc temu i dobrze czuc a nie wiem jak teraz więc zapytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Hubertus87
Witam panowie czy jest różnica jakości pregnyl a ovigil? Dill chciał wcisnąc ovigill twierdząc że pregnyl już nigdzie nie dostępny :D


Pilem pregnyl i ovigil, roznicy nie czulem. Pregnyl masz caly czas dostepny w PL aptece.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364418 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669076
Hubertus87
Witam panowie czy jest różnica jakości pregnyl a ovigil? Dill chciał wcisnąc ovigill twierdząc że pregnyl już nigdzie nie dostępny :D


jak masz wybór bierz apteke
a dil głupoty gada pregnyl non stop jest dostępny
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 645
Ok dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ja dodam swoje spostrzeżenia ovgil działanie równe = 0. Za to pregnyl zawsze działa jak trzeba :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
Takashi21
mam do wyboru cyber i androchem co polecacie? cybera dawano nie brałem dalej wszystko działa ? co myślicie o clenie z nexium, db pharma i o t3 z tiro, novothyral. z góry dzięki

Z tego co w tym roku brałem:
Androchem:
Susta,cypio,tren E,tritren, działanie b.dobre ,
Cyber: Master
E, tren A, tren E , b.dobre,
Nexium: Susta,prop, clen, b.dobre,
Novothyral brałem przez rok, i przez ten cały czas działał dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364418 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669076
novo nie podrabiają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium