SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133533

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
omadyn
jak bijesz raz week to bedzie slabszy wynik niz 2razy week lub e2d co do cloma i hcg to na shree nikt nie narzekal wiec jak macie to bierzcie shree a najlepiej pl apteke a altime mozecie se w dupe wsadzic


zalega w szufladzie clom i hcg shree? W obu przypadkach wspominanych wcześniej leciało hcg shree i wyniki wskazywały tak samo, że nie działa.
mało kto chce już wbijać i zjadać clomid i hcg shree więc pewnie swój zapas będziesz musiał sam zjeść
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hcg shre bija u mnie i dzila ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
Moalord
A jak tam ktoś ostatnio bił cos z Domestica ? Ja jestem po 6tyg prop+tren ace i zszedłem do 12%BF zachowując mięcho - kable ładnie się pojawiły i krata na brzuszku - badania wyszly ok, towar bity co 2dni 1ml - słyszałem że kozak orale wypuścili, oxa, tura, antek - ktoś cos wie ?


tak wszycy więdzą jakie to kozaki, takie same jak global, scitec i te inne laby które robili i już nie robią
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
omadyn
jak bijesz raz week to bedzie slabszy wynik niz 2razy week lub e2d co do cloma i hcg to na shree nikt nie narzekal wiec jak macie to bierzcie shree a najlepiej pl apteke a altime mozecie se w dupe wsadzic


Przecież tutaj mamy same długie estry a więc jak sie rozkręci to nie widzę sensu bic e2d ...wystarczy e7d i wachań stężenia nie powinno być ze względu na estry w tym mixie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
tak czy inaczej jak jest dostep do apteki to tylko po to sięgać. A jak niestety nie ma sie do tego dostepu to i tak wezma to co maja do wyboru z UG.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268168
Panowie jak enan z british dragon ampułki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
przemko15
Panowie jak enan z british dragon ampułki?

Enan nie wiem ale biłem propa i był zaj**isty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Tylko ciekawe czemu każdy kto się wypowiada (z osób które brały) - mówią że środki zaebiste ? Temu pytam o orale czy ktoś szamał - bo opinie tez pozytywne.

koko810
Moalord
A jak tam ktoś ostatnio bił cos z Domestica ? Ja jestem po 6tyg prop+tren ace i zszedłem do 12%BF zachowując mięcho - kable ładnie się pojawiły i krata na brzuszku - badania wyszly ok, towar bity co 2dni 1ml - słyszałem że kozak orale wypuścili, oxa, tura, antek - ktoś cos wie ?


tak wszycy więdzą jakie to kozaki, takie same jak global, scitec i te inne laby które robili i już nie robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Dwa dni na sibu z altimy za mna. Dawka 1x15mg i nie widze sensu jej zwiekszac. Dzialanie podobne jak przy venomie tj suchosc w ustach, skupienie, duzo wieksza potliwosc szczegolnie w okolicach brzucha oraz dolu plecow, i przedewszystkim glod zabija wzorowo pomimo tego ze leci 50mg t3 w tle i krece sporo aero. Zobaczymy co dalej pokaze czas

.

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej