SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12189658

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3705 Napisanych postów 6246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173664
Żubroń
To o oxandrolonie MOŻNA samemu ze sobą gadać?

w tych czasach wszystko jest mozliwe :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żubroń
To o oxandrolonie MOŻNA samemu ze sobą gadać?



Trzeba miec fantazje no i nie mala wiedze na ten temat o tym ze gadal ze soba z kilku kont to juz krzykacz pisal wczesniej nawet po tym warna dostal jeszcze tam za cos dlatego jego wypowiedzi akurat traktuje z przymrozeniem oka(mam na mysli Amg). O tym pb labie tez glosno i tez slyszalem o nagabywaniu na pw. marketing jakis musi byc ale lepiej niech jakosc towaru bedzie wyznacznikiem tego pblab a nie reklama w internecie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Yorkie dla mnie takie wysylanie wiadomosci to antyreklama
Dobrze napisales
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ofert to tutaj jest wysyłanych od groma i to różnych firm
wyjdzie w praniu ,sam wrzuciłem na testy za jakieś dwa tyg badanka zrobię
test wyjdzie na badaniach , bold pewnie też
trena to ja wyczuje ,deka również wyłape
to lecę na start , a lab jak ma się obronić to się obroni
kolezka już kilka tyg na ich produktach i zadowolony

ogólnie dobrze ze pojawiają się nowe firmy to na pewno zawsze wpłynie na trzymanie fasonu przez inne skoro wybór jest duży

najlepiej to patrzeć na koleżków co biją i wiadomo ze nie lecą w chooooya z tym co mówią i się tego trzymać

kolejna sprawa to nie rozumie tutaj części osób które pisza biłem lab xxx i byłem zadowolony a jak lab yyy ?
po kija zmieniać zwycięskiego konia?

ja dostaje na testy różne firmy to wbijam i testuję jak mam coś kupic wybór zawsze pada na to co się sprawdziło już u mnie
lub u osób z którymi trenuje

kolejna sprawa ze osoby z dużym doświadczeniem są w stanie wyczuć w jakiś sposób działanie danych srodków , początkujący nie ma na to szansy

ważne jest to że dużo osób bada różne laby i coraz częściej w środku jest to co ma być , czyli idziemy do przodu
bo to o to tutaj chodzi płacę za tren chcę mieć tren nie propa zafarbowanego z dosypką gówna przez które spać nie można i opinia leci zero spania tren kosa

dla mnie liczy się zawartość nie rysunek na butelce

osobiście na tyle lat ze dwa razy się naciąłem na coś , zawsze raczej wszystko było ok
jedyne co zmuszało mnie do zmiany to bolesność danej firmy/środka co jak wiadomo jest sprawą indywidualną

ale się rozpisałem
5

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Amg27


Oficjalnie informuję Cię, że otrzymujesz 2 ostrzeżenie oraz nagane. W końcu roku było to tylko ostrzeżenie i pozwoliłem Tobie dalej funckjonować na forum. Kolejnym posunięciem będzie usunięcie Cię z grona użytkowników.


MalyMati
Z tym pb labem to nawet prywatne wiadomosci wysylaja slupy z sfd z cennikem lol



Panowie macie swój rozum, szanujcie swoje pieniądze. A takie sprawy proszę zgłaszać bezpośredno tutaj, pozowli to na szybkie załatwienie takich spraw od strony formalnej: [email protected]
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Luzu więcej to tylko internet ,weekend za pasem
byle lewej wyborowej nie trafić
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
i tu pan ma racje a ja sie wybieram nad morze wiec bedzie grubo:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium