SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12195492

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KruQ
A ja nie napisałem, że tak napisałeś, to mój błąd bo oczywiście chciałem napisać, że nie spotkałem labu, który by nandrolon interpretował jako E2 Mówimy caly czas o tym, że tren oszukuje maszyny no ale jak "oszukuje"? Właśnie przez maszyny jest interpretowany jako e2 we krwi. Zatem na takim badaniu stężenie trenu we krwi = stężenie e2 na wyniku badania. Dlatego właśnie tym badaniem w labie, którego maszyny dają się "oszukiwać" można stwierdzić jakość trenu.
Uwierz, że przetestowałem to już wielokrotnie. Ale nie bazuje tylko na tym, są jeszcze inne czynniki, które mi podpowiadają czy faktycznie się zgadza, jak właśnie poziom agresji, która u mnie na trenie zawsze jest podwyższona oraz kolor moczu.

weex, to badanie było wykonane ok 8 godzin po strzele. Ale mam badanie wykonane wcześniej, ok 30 godzin po strzale i wynik był ok 30






Zmieniony przez - KruQ w dniu 2017-12-07 19:12:14


Ja Ci wierze :) poszerzam swoja wiedze dzieki Twojemu przykladowi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Wszystko się zgadza Big Yorkie1488. Ja należę chyba do tych szczęściarzy, którzy z niewielkiej dawki potrafią wykrzesać 105% czego przykładem, znanym tu sporej części ludzi, był mój wynik testa na ok 750mg/week T400 pewnego labu który wynosił przeszło 122 przy normie do 8


Zmieniony przez - KruQ w dniu 2017-12-07 19:20:18

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
U mnie genesis, nexium, androchem każdy dal wynik miedzy 14 a 15.

Pozostaje bic 200mg e2d lub 100 ed?

Czy jeśli testa tak szybko metabolizuję to tak samo jest z trenem, boldem, deką i każdym SAA których stężenia we krwii nie możemy przeciez zbadać?


Zmieniony przez - weex w dniu 2017-12-07 19:26:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Raczej nie, bo test to substancja naturalnie występująca w naszych organizmach, wiązana przez globulinę shbg, ulegająca aromatazie i innym naturalnym procesom, którym nie ulegają inne środki. No ale to rozmowa raczej nie do tego tematu

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weex
U mnie genesis, nexium, androchem każdy dal wynik miedzy 14 a 15.

Pozostaje bic 200mg e2d lub 100 ed?

Czy jeśli testa tak szybko metabolizuję to tak samo jest z trenem, boldem, deką i każdym SAA których stężenia we krwii nie możemy przeciez zbadać?



Zmieniony przez - weex w dniu 2017-12-07 19:26:21


zawsze mozesz sprobowac dac tescia z czyms co obniza schb :) winstrol/proviron btw to ze masz bardzo wysoko testa np 10x norma nie znaczy ze lepiej rosniesz itd :) poprostu masz wiecej sajdow wiecej idzie w estro itd. Jesli nie jest Ci zle i widzisz postepy to po co na sile uszczesliwiac sie niewiadomo jak przebita norma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Nie no jasne, test to i tak tylko baza ale cos w tym jest ze nawet oxa solo działa na mnie lepiej antykatabolicznie na redukcji niż prop...

Dobra koniec offa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
BigYorkie1488
Arkus P
Jak już to tren jest pochodną testosteronu, w żadnym razie nie nandrolonu, często powtarzany bubel



Chemistry
See also: List of androgens/anabolic steroids

Trenbolone, also known as 19-nor-δ9,11-testosterone or as estra-4,9,11-trien-17β-ol-3-one, is a synthetic estrane steroid a derivative of nandrolone (19-nortestosterone).[1][2][5] It is specifically nandrolone with two additional double bonds in the steroid nucleus.[1][2][5]

:) sorry ze po englisz ale mysle ze zrozumiale to jest dla wszystkich


Rozne źródła różnie podają, niestety nie mam pod ręką tego który objaśnil by Ci to szczegółowo, ja niestety nie mam tak głębokiej wiedzy na ten temat i na tą chwilę wiem tylko tyle co już powiedziałem

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkus P
BigYorkie1488
Arkus P
Jak już to tren jest pochodną testosteronu, w żadnym razie nie nandrolonu, często powtarzany bubel



Chemistry
See also: List of androgens/anabolic steroids

Trenbolone, also known as 19-nor-δ9,11-testosterone or as estra-4,9,11-trien-17β-ol-3-one, is a synthetic estrane steroid a derivative of nandrolone (19-nortestosterone).[1][2][5] It is specifically nandrolone with two additional double bonds in the steroid nucleus.[1][2][5]

:) sorry ze po englisz ale mysle ze zrozumiale to jest dla wszystkich


Rozne źródła różnie podają, niestety nie mam pod ręką tego który objaśnil by Ci to szczegółowo, ja niestety nie mam tak głębokiej wiedzy na ten temat i na tą chwilę wiem tylko tyle co już powiedziałem



Chcialem tylko pokazac ze obydwa srodki sa pochodna testosteronu :)

Nandrolone, also known as 19-nortestosterone (19-NT) or as estrenolone, as well as estra-4-en-17β-ol-3-one or 19-norandrost-4-en-17β-ol-3-one,[16] is a naturally occurring estrane (19-norandrostane) steroid and a derivative of testosterone (androst-4-en-17β-ol-3-one).[1][2] It is specifically the C19 demethylated (nor) analogue of testosterone.[1][2] Nandrolone esters have an ester such as decanoate or phenylpropionate attached at the C17β position.[1][2]

jak widac to i to jest pochodna testosteronu :) a jednak tren to nandrolon z dwoma dodatkowymi podwojnymi wiazaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Amg27
BigMen
Wouk wg mnie nic sensownego takie badanie nie da. Jesli masz Jina z apteki to zostan przy tym i omni. GH jest tak delikatne ze nie jestesmy w stanie odczuc dzialania. Dopiero po 2-3 miesiacach cos widac.


Tak samo twierdzisz , ze GH jest delikatne i nie jestesmy w stanie odczuc dzialania ? Dopiero po 2-3 mcach cos widac ? Przy dobrym apteczniaku juz po miesiacu widac efekty i czuc dzialanie. Wiec masz interesujace teorie czasami


Wszystko super ale odnosnie GH to bilem ich dosyc spora wlaczajac w to wode z parowek. Badalem rowniez bardzo duzo i badania nie zawsze nam pokaza prawde. Co do efektow to w miesiac raczej nie zobaczysz nic. Chyba ze dawka 10j ed aptecznego to pompa treningowa bedzie ale aby hormon wprowadzil zmiany wizualne to po prostu trzeba czasu.

Peace.

Odnosnie badan testa i E2 jako trena to nie sa one miarodajne. Indywidualnie mozna je obserwowac dla jednostki aby miec jakies odniesienie. Uwazam jednak ze porownywanie labow na podstawie badan z krwi nie ma sensu. Zrobilem juz dziesiatki badan i mimo podobnych czynnikow wychodzily bardzo roznie.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-12-07 23:24:10
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2329
PioKun
Witam, czy ten PBlab to działa? można brać? Czy to jakaś ściema? i omijać szerokim łukiem?


omijac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium