SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12182881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Dobry Skoksowance
Onyx Pharma - warto?
Octagon - warto?

Tak patrze ze tego Onyxa w PL malo jest wiec moze nie walkowany przez polskich kombinatorow

Dizajn calkiem ladny, kapsle git, ulotka w srodku. Chcecie foteczke ?
Moze ktos ma jakies info czy to warto przybic.



Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2017-03-19 20:31:50

Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2017-03-19 20:32:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Bije ktos krótki masteron z BM? Bo ekonomicznie wychodzi a tren ace z Bioniche za mocny dla mnie i leb wariuje wiec na cos lzejszego trzeba sie przerzucic. Do tej pory na zadnym srodku BM sie nie zawiodlem ale mastera nawet na oczy nie widzialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
SalvatoreLucania
Bije ktos krótki masteron z BM? Bo ekonomicznie wychodzi a tren ace z Bioniche za mocny dla mnie i leb wariuje wiec na cos lzejszego trzeba sie przerzucic. Do tej pory na zadnym srodku BM sie nie zawiodlem ale mastera nawet na oczy nie widzialem.


Bardzo dobry masteronik, bij śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Co lepiej do kontroli estro ari czy exe? Mam podwyższony cholesterol a słyszałem, że ari chyba bardziej miesza w cholesterolu niż exe - czy się mylę?
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Secret compund 65mg tam masz Cienki. Czyli nie wiesz co tam do konca jest.jestes szczurem do eksperymentow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
sHarkYy
Co lepiej do kontroli estro ari czy exe? Mam podwyższony cholesterol a słyszałem, że ari chyba bardziej miesza w cholesterolu niż exe - czy się mylę?


exe jest moim zdaniem o niebo lepsze od ari
lecz musisz sam spróbować trafiają się osoby u których exe się słabo sprawdza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Bigger o widzisz... a mogłem u Ciebie w temacie zapytac
Tez same pozytywy czytam i słysze ale nie wyskocze ze super ekstra pimp itd jak 90% tutaj zanim nie spróbuje,
Dziekuje stary

sHarkYy Ari daje po tyłku lipidom, obniza igf sporo jedyny plus to ze skuteczniej zbija estro niz exe i exe dawałbym pod cykl a ari na most / hrt.

CienkiGosciu ładny design ten Onlyx ale u mnie w okregu ani widu ani słychu o tym a BM to chyba cytujac klasyka KONCERN Z DALEKIEGO KRAJU W AZJI
Wazne ze BM i orale i wiekszosc soków same plusy i nie słyszałem negatywnej opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
WillBeP
Secret compund 65mg tam masz Cienki. Czyli nie wiesz co tam do konca jest.jestes szczurem do eksperymentow...


no to ładne jaja tego jeszcze nie widziałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
CienkiGosciu
BM to jaki lab? Bo trena e wlasnie szukam jakiegos konkret.

O takie cos bym przycurwil:
http://www.onyx-pharma.eu/product.php?id=14





co u mnie bili to chwalili https://www.sfd.pl/temat1090814 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium