SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12186649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
highpriest
i co opakowania, albo flakony bedziecie wbijac?
ug to ug, chocby w zlote flakony to lali.. to i tak jeden chvj.

ja np jak wbijam prolke, a wbijam jej sporo od dluzszego czasu, to tylko sie wk***iam, ze pudelka w chvj miejsca zajmuja, ze w amuplki trzeba pukac, zeby sok splynal, nabierac po pare razy.. mecze sie z tym tylko dlatego, ze sam kupilem w aptece i wiem, ze to produkt apteczny.
bo jakby mial byc to jakis ug, to panie daj pan spokoj..

wszystko oprocz soku i tak laduje w koszu na smieci, no ale co kto lubi
w sumie to chyba najgorzej, jak sok w koszu tez musi wyladowac.. a niejednokrotnie te super wykonane laby, wlasnie tam ze swoim sokiem ladowaly.


100% racji. titana tez tak chwalił-li i skończył w koszu
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ryba91
Jakie macie zdanie o labach z Nexium ??


Dobre, dobry towar.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 888
marianzulek
Po kazdym propie mozna wyczuc efekty w ciagu 24h a wprawiony koks zrobi to w kilka godzin:)

Pytam się bo z bioniche propa med teraz 2 tydzień się kończy i za bardzo nie odczuwam działania .i chce zamienić na dose . Ktoś z was testował bioniche propa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
highpriest
i co opakowania, albo flakony bedziecie wbijac?



A wiesz, że ja tak właśnie robie. Rozdrabniam na pył i wbijam lub wciągam.

Lab bardzo ładnie i estetycznie wykonany i to jest fakt, widać, że producent sie przyłożył do tej kwestii. Oczywiście, że w rezultacie jesli mówimy o ug to ma działać jak trzeba, nie boleć, nie powodować stanow zapalnych. Jak tak jest to lab sie wybroni, jak nie to nie, nawet jak będzie w opakowaniu ze złota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Testowalem go wielokrotnie i wg mnie bdb prop. Jesli nie czujesz to zrob badania. Wtedy bedziesz mial pewnosc bo po 2tyg to powinien h**ac na maxa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 888
marianzulek
Testowalem go wielokrotnie i wg mnie bdb prop. Jesli nie czujesz to zrob badania. Wtedy bedziesz mial pewnosc bo po 2tyg to powinien h**ac na maxa.




Nie mam jak bo pracuje od 6 do 18 a niedziele mam wolne a niedziela to dzień c***à wszystko zamknięte. Zastanawiam się czy może to wina igly. 06,30 mm nękają w posladek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
lestat, nie atakowalem tu tego labu, to byla taka ogolna mysl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1062 Napisanych postów 11496 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 139115
picasso88
marianzulek
Testowalem go wielokrotnie i wg mnie bdb prop. Jesli nie czujesz to zrob badania. Wtedy bedziesz mial pewnosc bo po 2tyg to powinien h**ac na maxa.




Nie mam jak bo pracuje od 6 do 18 a niedziele mam wolne a niedziela to dzień c***à wszystko zamknięte. Zastanawiam się czy może to wina igly. 06,30 mm nękają w posladek
ja tez bije taka igla i jest ok? a wbijasz ja napewno cala?! moze za duzo oczekujesz od propka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
highpriest
lestat, nie atakowalem tu tego labu, to byla taka ogolna mysl


Jeszcze ciągnąc ten wątek ja sam często wybieram flakony bo wygodniej mi dawkowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 888
Hehe całą nawet czasami dociskam jutro będę mieć 7,40 może to też jest kwestia igly . Niby przybrał na wadze 5 kg i większe ciężary podnoszę na treningu ale nie czuje tak zwanego j**niecia. Ok będę próbował dalej jutro zmienię igly może to jest kwestia tegi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium