SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12192762

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3195
19szymon62
lodzianin1
bierz i testuj ja z andro jestem bardzo zadowolony

Potwierdzam andro śmiga jak trzeba

Tez potwierdzam andro super działa!Gdzieś wyczytałem ze na ból najlepiej dodac 1ml enana do flakonu z propem u mnie pomogło bo dyskomfort był straszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3195
19szymon62
lodzianin1
bierz i testuj ja z andro jestem bardzo zadowolony

Potwierdzam andro śmiga jak trzeba

Też potwierdzam andro działanie super. Wyczytalem gdzieś ze na ból dobrze jest dodać 1ml enana do flakonu z propem u mnie sie sprawdziło bo ból był straszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52794
to i ja dołączę się do chwalenia propa z Andro. Dla mnie to #1 jeśli chodzi o propki a kilka już ich w życiu brałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52794
żeleś
miał ktoś kontakt z noble labs

osoby, które brały to u mnie w UK nie polecają. W trenie podobno nawet testa nie ma, sam olej, ale to wiem jedynie z opowieści, sam nie biłem nic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21796 Napisanych postów 71354 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576016
sHarkYy
Wcinał/pikał ktoś coś z Platinium Labs oprócz Enana?



Jakości Platinium możesz być pewien.


skinol1977
pomocy .panowie w które srodki malaya warto celowac .niech pisza ci co probowali malaya


Na to co ja brałem z Malaya złego słowa nie powiem. Sporo znajomych mi osób również. Najświeższą opinię jaką mogę przekazać to combos/mix prop/npp/master w nowej szacie 1ml/vial robi robotę bdb.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
Panowie jak proviron z androchemu? Warto w to inwestować??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
lepiej apteke z takich środków

Ja od jutra odpale propa Andro zobaczymy co tam się porobi do tego złocisty cyber

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
Nie mam dostępu do apteki. Andro chwalone, mam nadzieje ze z provi będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
achmed123
Nie mam dostępu do apteki. Andro chwalone, mam nadzieje ze z provi będzie dobrze


jadłem na mostku z hcg i działa jak trzeba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21796 Napisanych postów 71354 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576016
achmed123
Panowie jak proviron z androchemu? Warto w to inwestować??



Ugl PCT wiadomo jak to może wyglądać przy aptece, ja czekałem na provi egi apteka i się zawiodłem na maxa zero działania. Na szybko wspomogłem się provi Bioniche i Malay bo nic innego nie mogłem mieć i pozytywnie mnie te laby zaskoczyły w porównaniu do tej niby apteki z egi.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium