SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
borek1382
Androchem OVitrel



Elegancko wbiłem jeden flakon na próbę ,minusem jest stężenie 10.000jm
Ja bilem 5000. jm co 5 dni
ja wbije chyba teraz 2x2500 i druga polowke zostawie na za 4tygodnie i zobacze czy bedzie dzialac bo ktos ostatnio wrzucal badania ze powinno do 6tygodni dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Rojo1279
Witam
Wino w tabsach. Platinium Labs vs Bałkan ? cena ta sama...ktory lepszy obecnie ?



Oba OK, ja brałbym Platinium


Mowisz ze z Platinium brac ?
Wczesniej z Platinium enan poszedl ale dupsko bolalo mocno kody nie chcialy wejsc na stronie ale towar działał (no mam nadzieje ze nie ma jeszcze wałkow Platinium)
Z Bałkana wczesniej leciala Tura i bylo ok. ale slyszalem opinie ze wino tabsy z Paltinium kosa juz przy dawce 30mg a jak kody nie wejda na stronie to walek ?
No nie moge sie zdecydowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21742
Hej, ponawiam zapytanie brał ktoś turke z medicala jak i metka ma lekki posmak ? Kolega leci na metce ja turce i mają podobne smaki. Kody z opakowań na stronie wchodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eun
Hej, ponawiam zapytanie brał ktoś turke z medicala jak i metka ma lekki posmak ? Kolega leci na metce ja turce i mają podobne smaki. Kody z opakowań na stronie wchodzą.


to zalezy jaki wypelniacz jest dany do tab :) jak dali make ryzowa albo jakis inny to moze smaczyc cos niecos
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21742
BigYorkie1488
eun
Hej, ponawiam zapytanie brał ktoś turke z medicala jak i metka ma lekki posmak ? Kolega leci na metce ja turce i mają podobne smaki. Kody z opakowań na stronie wchodzą.


to zalezy jaki wypelniacz jest dany do tab :) jak dali make ryzowa albo jakis inny to moze smaczyc cos niecos


Czyli raczej środek jest ok ? Pierwszy raz biorę turkę co powinienem zauważyć podczas jej brania jakieś wskazówki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52342
Nexi pharma slyszal ktos o tej firmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
eun
Hej, ponawiam zapytanie brał ktoś turke z medicala jak i metka ma lekki posmak ? Kolega leci na metce ja turce i mają podobne smaki. Kody z opakowań na stronie wchodzą.


A co ty smakosz jesteś ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eun
BigYorkie1488
eun
Hej, ponawiam zapytanie brał ktoś turke z medicala jak i metka ma lekki posmak ? Kolega leci na metce ja turce i mają podobne smaki. Kody z opakowań na stronie wchodzą.


to zalezy jaki wypelniacz jest dany do tab :) jak dali make ryzowa albo jakis inny to moze smaczyc cos niecos


Czyli raczej środek jest ok ? Pierwszy raz biorę turkę co powinienem zauważyć podczas jej brania jakieś wskazówki ?



Tura to kosmetyk raczej tu bym sie rewelacji nie sodziewal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21742
e-lite
eun
Hej, ponawiam zapytanie brał ktoś turke z medicala jak i metka ma lekki posmak ? Kolega leci na metce ja turce i mają podobne smaki. Kody z opakowań na stronie wchodzą.


A co ty smakosz jesteś ?


Hehe smakoszem nie jestem, ale kumpel miał z innego labu i nie była słodka :D :P Brał ktoś już z was turke z medicala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
marianzulek
Bije Bionitropin, 10iu ed od dwoch tygodni. Jak dla mnie rewelacja, ten sam poziom co Noveaux. Jako ciekawostka wklejam badania z neta.





W koncu konkretne badania wskazujace ze gh jest zgodne z ludzkim. Chyba pora aby wyprobowac.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium