SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133633

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Titan duże zaskoczenie niestety w mało pozytywny sposób ale jak to mówią chytry dwa razy traci i jak będę odpalał nowy cykl po nowym roku będzie szła baza susta + bold i wtedy żebym miał dwa miesiące na dostawę czekać to będzie szedł tylko cyber. Opinie w necie i w realu tylko na plus. Dużo znajomych biło przeróżne środki cybera nikt nie narzekał. Różnica w cenie jest z jednej strony dość duża a z drugiej strony nie będę bił 2g susty tygodniowo żebym z tego powodu miał zbankrutować :)
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170440
Bo dobry towar sam się obroni, jak widać cyber daje rade, bo przewodza w nim uczciwi ludzie,

poza tym prochy na soki są tak tanie ze ja na prawdę nie wiem co za baranem trzeba być żeby rznac na stezeniu, czysta głupota
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Jedyne co to mogliby specjalnie dla mnie zrobić wersję w ampach :D Nie wiem dlaczego ale nie lubię multidose viali :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
A jak bold z Androchem ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
W boldzie andro jest napewno boldek, tylko ja brałem wcześniejszą, wersje bez kartoników na 300mg w 1ml jednak biorę poprawkę.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
WyrwiCh**
lodzianin1
no to lecimy dalej jedna osoba cypio bite 250 mg co 4 dni badania robione zawsze tyle samo po iniekcjach i wyniki
Ap- 4422.
Shree-3237.
Andro-3955.
Titan-2739.
Cyber-4458.
Norma testa 241-827

kolejne 4 firmy będą badane ale potrzeba trochę czasu na to


andro bardzo ladnie

Ale które ANDRO chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
Tak wyszło wiem że bezsens ale chciałem się przekonać, miesiąc bez teścia i zmniejszyła deke,nie mam żadnych problemow z libido. DODAM że to stara partia z tych pierwszych z datą na dwa lata akurat już jest trochę oo terminie więc to żaden nowy wpust,Więc widać ile tam deki było jak kolega napisał, co do ich teścia yo z kolegą kiedyś brałem alphe i przeszedłem na shree i od razu wszystko w dol
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170440
Ktoś ci lipie cisnie z tym shree,

ja bije 900mg boldka andro i jestem zadowolony

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
Stary wypust tak pisze termin był przy końcu wziąłem kilka pudełek,kody wchodziły,jeszcze nie słyszałem żeby ktoś yo podrabial.Piszę tylko to co odczuwam w związku. Z libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170440
Dziwne to jak sam zauważyłeś, dlatego idzie się zrobić badania żeby nieco rozjaśnić sprawę, bo tak tylko tylko gadanie

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej