SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166129

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
ponoc proviron jest juz w aptekach, kots sie orientuje ile w tym prawdy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh to hcg jeśli dobrze rozrobionej i nie przegżane musi działać. Nie słyszałem nigdy o podróbce czy to ovi, pregnyl, choragon.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
SandstormNorway
Panowie jakie opinie nt Ovigil. Ludzie mówią, że polotu do Pregnylu nie ma. Ile w tym prawdy?



Bije ovi jak nie mam dojścia do preg. Działą tak samo.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 332 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5849
Witam, panowie jak tam się mają się teście z alpha zenca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
marcias78
Witam, panowie jak tam się mają się teście z alpha zenca ?


Godne polecenia , wygladem troche pod AP mi to podchodzi. Smiało mozesz inwestowac , bedziesz zadowlony


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-14 12:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amg27
marcias78
Witam, panowie jak tam się mają się teście z alpha zenca ?


Godne polecenia , wygladem troche pod AP mi to podchodzi. Smiało mozesz inwestowac , bedziesz zadowlony



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-14 12:39:37


a ja widzialem badania kolesia na enanie alphy zeneci i srednio dupy nie urywalo nie wiem z jakiej parti ale sa glosy ze zeneka juz sie opuscila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ja jak daje pregynl apteka to moje odczucia są takie 500 jednostek apteki = 1000 jednostek shree ale to tylko odczucia
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
marcias78
Witam, panowie jak tam się mają się teście z alpha zenca ?

Nie wiem jak testy ale tren enan jest pierwsza klasa a skoro taki środek trzyma poziom to myślę, że tym bardziej testy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Mi po ovigilu wyebalo ostatnio tak estro że porownanie z pregnylem mam zupełnie odwrotne do twojego Ziki
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
wojo zmc
BigMen
Arkus P
BigMen
Arkus P
Widziałem wynik Igf po tym gh, jak się pojawi znowu to biorę na sete


Wyniki igf mam praktycznie takie same na biopeptid, noevoux, genotropin z apteki i rastan. Nie wiem czy one maja wieksze znaczenie. Ale na rastanie widze zmiane i mimo ze leci tylko 2j jestem z niego zadowolony.

GH ug to tylko jesli nie bedzie mnie stac na apteke a wtedy tez sie grubo zastanowie.


Jeśli jakieś ug trafia do laboratorium i w tym laboratorium wychodzi że stężenie jest takie jak ma być, czystość samego środka to 99,9% to nie widzę sensu przepłacać, dla mnie to informacje czarno na białym nie do podważenia, wszelkie inne czynniki to już musi być jakaś nieznana mam magia ;)


Samo stezenie i czystosc tomza malo. Wazny jest aminogram. Czesto wsadzaja tanie lancuchy bialek ktore sa hormonem wzrostu ale dla czlowieka nie sa one wartosciowe.

Mi teraz bold gotowany wyzerowal estro




Zmieniony przez - BigMen w dniu 2018-01-13 18:06:25



Nic dodać nic ująć...


A macie to czym podeprzeć? Bo póki co to tylko puste słowa, poważnie pytam, nie mam takiej wiedzy na temat gh, wiem tylko że prawidłowo gh powinno składać się z 191 aminokwasow

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium