SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12191755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
Creative
Wie ktos moze czy bold andro zbija estro ? Byly takie przypadki niby

tribold zbija.. jednak wszyscy u mnie go bardzo chwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Tonny24
Panowie Boldenon i Deca z jakiego lab jest taka jak powinna być???

Jesli masz w swoim zasiegu to mozesz celowac w Genesis amp, Nexium, Vertex Pharma.., Ions Pharmacy, Swiss Remedies, Sepah Chemie, Genamed, Alpha Pharma,... Kwestia jakimi funduszami dysponujesz i co preferujesz amp/flakony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Creative
Wie ktos moze czy bold andro zbija estro ? Byly takie przypadki niby


U mnie nie, lecz u kolezki tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
beny18
Alchemia i galenika, który enan wybrać?



Jeśli gal real to wiadomka. Choć ja alchemie zawsze chwaliłęm bo to co brałem działało dobrze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
Susta i metka z malay tiger? Jak wasze opinie, kody dzialaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Jakich firm w ogóle radzicie unikać? bo z tego co widzę to wszystko jest Ok i zachwalacie, a jednak muszą być firmy gdzie większość soków to wał... Są twierdzenia by unikać nowych firm a trzymać się starych, jednak z drugiego punktu widzenia te nowe firmy starają się robić dobre soki żeby wybić się jak najlepszą opinią i zdobyć jak najwięcej klientów, drugie twierdzenie to "trzymaj się tej firmy bo ona już jest 10 czy 15 lat na rynku" - no i właśnie tutaj pojawia się znak zapytania, bo najczęściej są wałowane soki firm które są najdłużej na rynku... Np Alpha której już nie produkują - odpowiedź znajdzie się zawsze "działa" bo? bo Kowalski trzymał ją na magazynie, stąd moje pytanie, wymieńcie np 5 pewnych firm których soki są godne polecenia, pomijając aptekę czy hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
damianz96
Susta i metka z malay tiger? Jak wasze opinie, kody dzialaja.


Bierz śmiało Malaya, pewna firma, jeszcze jak kody działają to tym bardziej, teście Malaya są ogólnie na plus, metka średnia, ale działa.
Co do susty, cypio czy enana też śmiało bij, działają.
T400 tylko jak dla mnie jest wielkim znakiem zapytania, ale po nowym roku się sam na sobie przekonam jak działa i wtedy będę mógł się wypowiedzieć na temat T400.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
damianz96
Susta i metka z malay tiger? Jak wasze opinie, kody dzialaja.



Pewny brand, bez obaw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bigendriu
Jakich firm w ogóle radzicie unikać? bo z tego co widzę to wszystko jest Ok i zachwalacie, a jednak muszą być firmy gdzie większość soków to wał... Są twierdzenia by unikać nowych firm a trzymać się starych, jednak z drugiego punktu widzenia te nowe firmy starają się robić dobre soki żeby wybić się jak najlepszą opinią i zdobyć jak najwięcej klientów, drugie twierdzenie to "trzymaj się tej firmy bo ona już jest 10 czy 15 lat na rynku" - no i właśnie tutaj pojawia się znak zapytania, bo najczęściej są wałowane soki firm które są najdłużej na rynku... Np Alpha której już nie produkują - odpowiedź znajdzie się zawsze "działa" bo? bo Kowalski trzymał ją na magazynie, stąd moje pytanie, wymieńcie np 5 pewnych firm których soki są godne polecenia, pomijając aptekę czy hgh


androchem
cyber ori jak i nowa kopia
bioniche
nexium
bm
alpha zeneca
Genesis w 1 ze zdrapkami , bez zdrapek też testy działały jak również to co było w 10 i u mnie latało działało
prl
ap ori jak i kopia
clinic
central
you pharm
biosira
royal ( u mnie małolaci lecą ich testy bo tanie i zadowoleni)

to są firmy które znam i na których lecą u mnie na siłce plus osoby które prowadze ,bija lub bili ww firmy
wybór jest duuuuży a podstawy jak testo,metka,wino,deka to ciężko trafić lipe


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-10-19 12:55:21

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
lodzianin1
bigendriu
Jakich firm w ogóle radzicie unikać? bo z tego co widzę to wszystko jest Ok i zachwalacie, a jednak muszą być firmy gdzie większość soków to wał... Są twierdzenia by unikać nowych firm a trzymać się starych, jednak z drugiego punktu widzenia te nowe firmy starają się robić dobre soki żeby wybić się jak najlepszą opinią i zdobyć jak najwięcej klientów, drugie twierdzenie to "trzymaj się tej firmy bo ona już jest 10 czy 15 lat na rynku" - no i właśnie tutaj pojawia się znak zapytania, bo najczęściej są wałowane soki firm które są najdłużej na rynku... Np Alpha której już nie produkują - odpowiedź znajdzie się zawsze "działa" bo? bo Kowalski trzymał ją na magazynie, stąd moje pytanie, wymieńcie np 5 pewnych firm których soki są godne polecenia, pomijając aptekę czy hgh


androchem
cyber ori jak i nowa kopia
bioniche
nexium
bm
alpha zeneca
Genesis w 1 ze zdrapkami , bez zdrapek też testy działały jak również to co było w 10 i u mnie latało działało
prl
ap ori jak i kopia
clinic
central
you pharm
biosira
royal ( u mnie małolaci lecą ich testy bo tanie i zadowoleni)

to są firmy które znam i na których lecą u mnie na siłce plus osoby które prowadze ,bija lub bili ww firmy
wybór jest duuuuży a podstawy jak testo,metka,wino,deka to ciężko trafić lipe



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-10-19 12:55:21


Malay Tiger, Platinium Labs, Balkan. Czemu tych nie wymieniłeś? według mnie jedne z lepszych firm jakie teraz aktualnie latają.
Apropo Trenu, polecasz ten środek i z jakiej firmy lepszy? Malay czy Platinium?
Wymieniam te firmy od pewnego czasu, tylko dlatego że naprawdę 99% chłopów u mnie zachwala w tym również jestem ja ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium