SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12194973

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
BombelWks
jak myslicie w ktorego bolda najlepiej celowac nexium genamed genesis cyber


W boldzie genameda było jakieś ch**stwo co mi e2 zabiło poniżej dolnej granicy normy. Także czy był to bold???
2

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
bold nexium i ap polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
KLAJTA
BombelWks
jak myslicie w ktorego bolda najlepiej celowac nexium genamed genesis cyber


W boldzie genameda było jakieś ch**stwo co mi e2 zabiło poniżej dolnej granicy normy. Także czy był to bold???


Mi też po boldzie home made (robionego z żelu) e2 spadło aczkowielk boldek działał fajnie. Pozniej przejscie na cybera i nexiuma bez jakichkolwiek roznic odzuwalnych. Kilka osób już tu pisało że na boldku właśnie e2 im spadało w różnych markach boldów tych tańszych i droższych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
mate112m
prima dose bił ktoś? Siedzi tam prima?

Primy tam nie będzie , jak masz możliwość primy to spróbuj squibb albo schering .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Sygul88
co na dzien dzisiejszy puszcza dobrego boldka oraz E trena ? Pozdrawiam


Wlasciwie bilem tylko z bioniche te 2 srodki ale byl to najlepszy cykl jaki mialem. 300mg trena, 600 bolda i t. Enana. Robilo az milo. Innych nie probowalem wiec nie mam porownania ale jesli dzialaja tak samo jak w momencie kiedy ja to bralem to bral bym w ciemno.

Teraz wale bolda shree ale o ile cos tam dziala to dawka tylko 300mg wiec nie bede porownywal. Na pewno nie odczuwam takiego wzrostu apetytu jak na bioniche.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
wojo zmc
mate112m
prima dose bił ktoś? Siedzi tam prima?

Primy tam nie będzie , jak masz możliwość primy to spróbuj squibb albo schering .


Schering tylko i wylacznie jak kupi z tureckiej apteki lub od kogos kto przywiezie z TR. Inaczej na 90% podrobka. Ogolnie podchodzil bym do takich srodkow z dystansem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 139
Cooper pharma India, jeśli macie dobre dojście temat konkretny w ch** chłopaki!!!! Krąży w ch** fakeow ale jak macie dobre dojście to. Kosa aaa!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
BigMen
wojo zmc
mate112m
prima dose bił ktoś? Siedzi tam prima?

Primy tam nie będzie , jak masz możliwość primy to spróbuj squibb albo schering .


Schering tylko i wylacznie jak kupi z tureckiej apteki lub od kogos kto przywiezie z TR. Inaczej na 90% podrobka. Ogolnie podchodzil bym do takich srodkow z dystansem.


Tak jest, ale i w aptekach też trzeba uważać... Co do ugli to ja miałem pewność tylko do Shree, choć wiadomo wszystko się zmienia.
Z zasłyszanych że OK to Baltic chyba najpewniejszy, ale trudno dostępny i ponoć też AP jest w porządku..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 149
Chce zrobić cykl z propa i masterona. Z jakiego labu polecacie masterona?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co masz dostępne za mastery? Opowiadaj.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium