SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12187610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388500
ale wynik i tak jest duzo ponad norme, te cyferki nie zalaza od laboratiorum, sprzetu i ogolnie kazdego indywidualnie? bo przykladowo, wezmy 2 chlopw ktorzy sa na offie, dasz im ten sam towar w ten sam dzien , ta sama godzina, ta sama dawka itd. i obaj napewno nie beda mieli takiego samego wyniku...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
ale roznica rzedu 1 normy to za duzo, tutaj jest kwestia np 5mg a nie 20mg ktore wejda w obieg

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Z czego brać nandroln z myślą o cyklu na przyszły rok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
Karol DBC
Z czego brać nandroln z myślą o cyklu na przyszły rok ?


polecam bardzo genesisa robi mega robote:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
lordknaga
ale wynik i tak jest duzo ponad norme, te cyferki nie zalaza od laboratiorum, sprzetu i ogolnie kazdego indywidualnie? bo przykladowo, wezmy 2 chlopw ktorzy sa na offie, dasz im ten sam towar w ten sam dzien , ta sama godzina, ta sama dawka itd. i obaj napewno nie beda mieli takiego samego wyniku...

No że tam siedzi test nie mam wątpliwości. W dwa tyg po zwiększeniu dawki estro skończyło mi z 27 na 150 mimo dodania 0.5 tab exe więcej w ciągu tyg


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-09-10 11:56:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
No a wynik 1833 w skali do 827, przy 300mg cypio/week i badaniu po 2,5 dnia - dobry albo słaby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
lodzianin1
Balearic
Proszę o opinie Anavaru z Androchem labs i cypioject z Androchem labs.


cypio bite już którys raz i zawsze działa
oxe podjadają znajome i chwalą ( na opinie facetów nie patrzę )


Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202679
pieknie macie zryte baniaki caly czas tylko skala, norma, srorma i tak w kolo
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Lasix
pieknie macie zryte baniaki caly czas tylko skala, norma, srorma i tak w kolo

Tu nie chodzi o zryty baniak, tylko jakoś mały ten wynik wyszedł- tak mi się wydaje, bo wcześniej miałem ok 2500 na mniejszej dawce i innym labie -ot tyle, jestem po prostu ciekawy bardziej obeznanych ode mnie w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
ja jestem zdania Lasixa to samo:) dla mnie to juz przginka na glowie bawic sie w cyferki jak sie puchnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium