SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12195886

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
U mnie też działa ale bez siniaków

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
bo łodziak "bije" az do siniakow po brzuchu a nie wbija ja miewalem zgrubienia ktore z czasem sie "wchlanialy", może zalezy od ilosci.. wolalem rozlozyc na 4 strzaly w rozne miejsca niz na 2.. czy to cos zmienilo to nie wiem ale grzalo fajnie i yohe czuc ewidentnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
Ja i tak wiecznie poobijany posiniaczony i pościerany chodzę więc bez różnicy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Biłem tego Heliosa i działanie ok ALE zamiast dopalić resztki fałdek to mi tam jeszcze w miejscach gdzie biłem narobiło dziadostwa że musiałem żyć z jeszcze większymi fałdkami przeszło po ok 2tyg jak zaprzestałem wbijania tego środka.
1

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15847
jak androchem trzyma norme?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
Puki co słychać nie zawiodłem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
mjonatowski
jak androchem trzyma norme?

Bdb

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Mocny275
Biłem tego Heliosa i działanie ok ALE zamiast dopalić resztki fałdek to mi tam jeszcze w miejscach gdzie biłem narobiło dziadostwa że musiałem żyć z jeszcze większymi fałdkami przeszło po ok 2tyg jak zaprzestałem wbijania tego środka.



slyszalem juz podobne opinie nt heliosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
elo, testosterony enan... podaje dostępne dla mnie i co brać::::: Alpha pharma, schree, evolution, titan, pmp, alchemia pharma, euro pharmacies, Genesis.... aha a warto brać omke jelficką??

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
Enan z Genesis w ampach b.dobry smialo mozesz brac.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium