SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12195286

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja ogólnie nie wiem po co dużo osób szuka dziury w całym skoro lecisz jakąś firmę X i ona działa to się jej trzymaj.
ja tak skacze teraz firmami bo dostałem za free trochę różnych firm i je wbijam po kolei z ciekawości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
a ja sobie chwale nexium jest minimalnie lepszy od gena no ale co za tym idzie tez i drozszy.Poki co umnie srodki dzialajace i polecane to AP nexium genezis genamed

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Co do nexium to clenbuterol porażka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
uuuu jak tak dalej bedzie to nexium szybko zniknie ....

jakieś nowe wyniki testosteronów innych firm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, ja widziałem badania enana nexiuma gdzie ewidentnie wynik jest bardzo dobry, a wynik na papierze przemawia wiarygodniej od słów osób trzecich działa słabo.

Nie chce mi się rozwodzić, ani bronić, dałem swoją opinie.

Lodziani to co wklejasz jakieś pw osób incognito, z całym szacunkiem do Ciebie ale jest porażka, wyczuwalna chęć właśnie antypimpu.

Bez spamu, wyraziłem swoja zdanie, nie potrzebnie ciągne dyskusje, nie chce brać udziału w cyrku jaki tutaj panuje.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
genameda co dotkne to zawsze tescie tak smao dizlaja czyli bardzo dobre nandrolony to samo co do bioniche białe bilem to ponad rok temu cyp enan suste susta bolala troche ale działają ok enan bolał mniej niż susta tez działał ok cypioant nie bolal działa ok choc lesze bilem i tego mixa 400 mg bilem nie bolal wogle ale tam na pewno nie
bylo 400 mg ale działał tez ok jeżeli poprawili bioniche inj ze nie bola to bardzo duży plus bo



Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2015-10-12 22:30:58

Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2015-10-12 22:31:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Przeczysz chłopie sam sobie, nie chcesz brać udzialu a rozpisujesz się jak nastolatka w pamiętniku,
co do pimpu to akurat do złej osoby uderzyles

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
levis
każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, ja widziałem badania enana nexiuma gdzie ewidentnie wynik jest bardzo dobry, a wynik na papierze przemawia wiarygodniej od słów osób trzecich działa słabo.

Nie chce mi się rozwodzić, ani bronić, dałem swoją opinie.

Lodziani to co wklejasz jakieś pw osób incognito, z całym szacunkiem do Ciebie ale jest porażka, wyczuwalna chęć właśnie antypimpu.

Bez spamu, wyraziłem swoja zdanie, nie potrzebnie ciągne dyskusje, nie chce brać udziału w cyrku jaki tutaj panuje.

pozdrawiam


nie każdy chce aby to co pisze było na publiku dlatego nie skopiowałem nicku ,zresztą ta osoba tutaj często zagląda będzie chciała to sama napiszę
nie ma sensu taka przepychanka słowna panowie
po raz setny powtórzę masz kaske kup 1 flakon zbadaj jak jest ok weź ta samą serię/partię od tej samej osoby na zapas i po sprawie .
a jaka firma tam będzie to nie ma dla mnie różnicy czy to będzie pmp/nexium/czy ap itd.
ja się nie podniecam nazwą firmy tylko działaniem/
Poza tematem gdzie te czasy jak z Grecji leciało deki full z apteki z turcji antek i primka a u nas była metka/prolka/omka na kilogramy
a teraz wszystko loteria tak naprawdę
tak więc życzę każdemu reaktywacji Polskiej metki i najlepiej propa naszego.bo pewnie większość nawet nie wie że kiedyś był.i łatwego dostępu do nich.wtedy ug do kosza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Taaa, 2 max 3amp na tydzień robiły tak, że włosy z głowy się rwało.

Niestety, ale bardzo wątpliwe, wręcz raczej nie możliwe żeby choćby meth wrócił. Po przejęciu rozpadł się układ i nic z tego nie będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
no naszego propa w tamtym stężeniu trzeba by na opakowania wbijać
pomarzyć dobra rzecz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium