SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12195841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Dobre stano=Biosira,Titan,Malay

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Jest szansa w Polsce dostać org enan z Unigena? Czy to jakieś kopie chodzą?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Z Unigena w ostatnim czasie kilku ziomali brało tylko oxe i pozytywnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lasix
widac zdania mocno podzielone...moj kolega przeszedl z 2,5g genamedu na 2,5 nexium i mowi ze czuc wyrazna roznice, i b.chwali tego enana...ja tego nie tykam bo przewaznie to co mocno polecane na sfd to gowno


enan gena bardoz dobry ibilem duze dawki po 2 ml i zero dyskonfortu nexium enan urywal mi dupe czy kogos bolal nexiuma enan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marianzulek
W moich rejonach czar Nexium juz prysl i wszystkie bajki czytane na forum:( enan 250mg urywa dupe.



chej kolego mam to samo lezy mi polwe tego enana poprostu neidalem rady tego bic due urywalo strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
morlinek92
Kiedyś używałem susty (styczeń 2015) mało znanego labu PPL i bardzo dobrze ją wspominam chciałem zapytać się jak obecnie stoi ten lab z susta, enanem, boldem i propem?



tez dostelm pll tren prop i cypiant na prube i te zeczy próbowałem mimo mysalem ze to jakeis gowno dziallo bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
dugii2
morlinek92
Kiedyś używałem susty (styczeń 2015) mało znanego labu PPL i bardzo dobrze ją wspominam chciałem zapytać się jak obecnie stoi ten lab z susta, enanem, boldem i propem?



tez dostelm pll tren prop i cypiant na prube i te zeczy próbowałem mimo mysalem ze to jakeis gowno dziallo bardzo dobrze


Wiesz jaką serie miałeś albo w jakim okresie kupowałeś? Jak z bolesnością, bo ja pamiętam, że ta susta bolała ale działała rewelacyjnie (początkowo 4 tyg. 300mg/wk, później 400mg/wk)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
krzykacz
Stolczuk
meta inj db pharma ktoś testowal?


DB Pharma tbl/inj ma bdb metkę.


Biles cos jeszcze z DB Pharmy? Dill ma prawie wszystkie środki i są w fajnych cenach, zastanawiam się czy nie wziąć. Ja brałem tylko mete tab i propa teraz bije i środki bardzo dobre, ale ciekawe jak reszta.

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52794
GWookie
Euz
winstrol nexium wart zachodu? czy celować w coś innego?


a co jeszcze masz do wyboru? z winka nexa i vermo jestem zadowolony.. cyber tez robil robote

mam Genamed, AndroChem (brany przez znajomych, ale nie wiem czy dill ma jeszcze na stanie) i Vermodje (chyba). Najbardziej bym w sumie chciał Vermo, ale czekam na info jak z dostępnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Euz
GWookie
Euz
winstrol nexium wart zachodu? czy celować w coś innego?


a co jeszcze masz do wyboru? z winka nexa i vermo jestem zadowolony.. cyber tez robil robote

mam Genamed, AndroChem (brany przez znajomych, ale nie wiem czy dill ma jeszcze na stanie) i Vermodje (chyba). Najbardziej bym w sumie chciał Vermo, ale czekam na info jak z dostępnością.



Wybór masz ciekawy Vermo, Andro, Nexium. w te 3 bym stawial.. gen winko mi nie potrzedl, tescie i npp mieli ok ale winko niezbyt jak dla mnie. Jesli wyrwiesz ktores z tych 3 to będziesz zadowolony. Kierowalbym sie juz tylko ceną i dostępnoscią.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium