SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
megalia90
Meldonium czy ktoś stosował?


Od poniedziałku odpalam Grindexa, sam jestem ciekaw.

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
szakal32
Jakie GH na ten moment lepiej wziąść IMPERIAL czy Andro?


andro na badaniach dobrze wypada

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
Witam, panowie mam opcje wziąć trena z white eagle, warto? Czy nie zawracać sobie głowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Doomin
Witam, panowie mam opcje wziąć trena z white eagle, warto? Czy nie zawracać sobie głowy?



Nie znam laba więc nie podpowiem. Pytaj może miejscowych chłopów skoro tylko to lata po okolicy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Rdza
marcin1108
jaki najpewniejszy tren enan na ten moment ? interesuje mnie stezenie 200


Proponowałbym Nitro. Nie wiem jedynie czy to kwestia mojej wrażliwości, tego ze nie mam gdzie bić bo zrosty czy zbyt zuchwale robionych shotów, bo 50% mam kaszel i idzie zajoba dostać, ale kosi znakomicie. Jak wbijałem ich "killer 50" to kaszel za każdym razem. Skończyłem 4 tyg temu i teraz odpalam inne zabawki z tego labu bo fajne mają.
Ponoć testa base wypuścili i ditren, ale mój dil nie ma a całą reszte nitro ma. Ktos coś przy okazji?


U mnie kaszel na nitro i na andro ale z czasem organizm sie przezwyczail i było lepiej ale dwie firmy dobre jeżeli chodzi o tren E

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Kaszel to można mieć po każdej iniekcji i nie koniecznie przy trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
dokładnie a npp chyba jest na 2 miejscu , poza tym każdy środek jak się dostanie trochę do krwiobiegu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Witam! Panowie macie jakies sprawdzone środki typu M-DROL? Co możecie polecić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Co do terenu z White Eagel to jest chyba mix ace hexa, znajomy bił i mocno polecał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
e-lite
Kaszel to można mieć po każdej iniekcji i nie koniecznie przy trenie


Dokładnie pewnie tak jest ale u mnie tylko na trenie występuje jak przebiję żyłę a więc w udo bardzo często, natomiast bijąc w tyłek rzadziej

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium