SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12173247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Mylnie interpretujesz to o czym się tutaj pisze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Albo teoria o zanizonych stezeniach utarla sie dlatego ze ug aby oszczedzic na produkcji a nie oszczedzac na ilosci prochu uzywa najtanszych oraz niewiadomego pochodzenia polprodoktow i dodatkow. Uzywajac nawet najlepszego prochu po zmieszaniu z gownem wyjdzie gowno. W dzienniku wrzucilem fotke co sie stalo po 20dniach na aptecznych srodkach. Dawno nie czulem takiej petardy i przyznam ze jestem zadowolony z efektow. I
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29542 Napisanych postów 62938 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902569
"Tak wiec dece ug mozesz przyswoic w znacnzie mniejszym stopniu niz dece apteczna. "

wiec co sie dzieje z deca nieprzyswojona? zostaje w miesniu? nie sadze ze to tak dziala.pomijam fakt syfu i krojenia.

a co do zlego samopoczucia na towarze tzw strucia to czesto spotykany stan. niestety jakos/czystosc wiekszosci ug pozostawia wiele do zyczenia mimo ze mikrobiologicznie wypadaja ok i nie powoduja problemow w miejscu podania to skarzenie chemiczne moze sporo namieszac w ogolnym zdrowiu czy to teraz czy za wiele lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zapewne zostaje wydalana z organizmu tak jak wszystko co nie zostanie przyswojone. Nie twierdze ze stezenia nie sa zanizane. Ale twierdze ze 50mg apteki dziala lepiej niz 50mg ug i bioprzyswajalnosc odgrywa tutaj ogromna role.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29542 Napisanych postów 62938 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902569
za duzo sie reklam magnezu naogladales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wlasnie o tym myslalem ale stwierdzilem ze reklama to nie jest donry przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
ogromna ilość UG to syf z dawkami jak dla kota Działać działa przykład TESTOSTERON w produkcji tani, biłem dawnego razaka,pakistana,dose,genesis,oma od dila itp dawki do 1250mg nie powiem było jakos ale nagle udało mi sie załatwic zlecenie stałe na omke Mowie sobie ch** schodze z dawek T na 500mg po 4tyg tak piszczele bolaly ze mialem problemy z chodzeniem Przypadek?

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Arkus P
ziki2000
marianzulek
mikołaj93
Panowie jaką dece wybrać onyx,octagon,cyber chyba ęe jest jakaś lepsza, i Antka cybera ktoś coś? z góry wielkie dzięki za info lecą sogi pozdro!!!


Najlepsza by byla apteczna, taka aktualnie biore i czuje roznice w porownaniu do poprzedniej ale cena 10x wyzsza.


Znajomy miał deke apteczną 1ml-50mg i takie 3 ml dał na tydzień to większego bloka miał niż na dece under w dawce 500mg ew


Ziki czyli sugerujesz że w takich underowych decach nie ma ani 50mg substancji?


Można tak wnioskować, popatrz jak dużo ludzi pisze co brało bolda wet że dawka 200mg ew i czuć działanie a zobacz jak teraz opinie o boldzie nawet w dawkach 1 g ew :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ci ludzie co maja jakies pojecie pisza, ze nie ma zadenej roznicy.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Arkus P
krzykacz
Arkus P
Nigdy w życiu nie uwierzę w to że żaden lab dostepny w Polsce nie wpadł na to aby sypnac tyle ile jest na etykiecie, bo jest to nie realne i już



Ale przecież nikt tak nie twierdzi, więc nie potrzebnie się podpalasz.


Nie podpalam się, jestem spokojny jak miś koala, po prostu niektórzy tutaj piszą o apteczny środkach jak by zawieraly w składzie coś magicznego,

ktoś powyżej pisał o zlym samopoczuciu na ug i zayebistym na aptecznych srodkach, wiem o czym piszesz bo też tego doświadczyłem na naszym prolo no i to musi brać się z czystości,
i szczerze ciężko znaleźć takie ug, kiedyś pierwsze wypusty cypio Shree dawaly takie zayebiste samopoczucie, regenerację, teraz trafiłem znowu na takiego testa, Primus cypio, dla mnie ich cypio kozak


Ja tam nie pisze że apteka takie cudo, tylko pisze o odczuciach znajomego, sam leciałem teraz z pół roku na omce aptecznej i nie uważam że jest tak dużo lepsza od underów, tak samo czuje apteke jak i inne testy które wbijałem

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium