SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12196222

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
krzykacz
ziki2000
Efke najlepiej łączyć z aspiriną i kawą tzw ECA :D sama efedryna np tussi brałem po 5-8 tab i zero pobudzenia, oczywiuście spalanie na pewno było fatu ale żeby było fajne pobudzenie to jednak ten stack jest obowiązkowy :D



lodzianin1
Z aspiryna zachodzi dodatkowy synergizm , od lat eca to najlepsze combo do palenia fatu



Nie wiem o jakim synergizmie mowa, ale od lat nie używam (i sporo osób które znam też) aspiryny do takiego połączenia, ponieważ niczego ona nie wnosi.


Wnosi...nie złapiesz przeziebienia ;)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jak komuś pasuje niech bierze, czy brałem czy nie brałem nie miało to żadnego znaczenia (sensu) bo niczego to u mnie nie wnosiła, tak więc sensu nie widzę orać flaki asp

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Panowie lecą sogi testował ktoś oxe genesis/vermo /shree/nexium? mam jeszcze alphę do wyboru , ale kumpel testował i gadał że fejk te mam do wyboru.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
oxa i tren ace z malaya warto?

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wnc1964
Panowie lecą sogi testował ktoś oxe genesis/vermo /shree/nexium? mam jeszcze alphę do wyboru , ale kumpel testował i gadał że fejk te mam do wyboru.


na ostatnich stronach w dziale ze zdjęciami jest testz oxami wrzucony , zobacz sobie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Jak komuś pasuje niech bierze, czy brałem czy nie brałem nie miało to żadnego znaczenia (sensu) bo niczego to u mnie nie wnosiła, tak więc sensu nie widzę orać flaki asp

Ja dawałem A do EC, ale czy z czy bez jeden pies nic lepiej nie czułem, dlatego wcześniej napisałem że A nie potrzebne. Więc się zgodzę z Krzykiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
lodzianin1
wnc1964
Panowie lecą sogi testował ktoś oxe genesis/vermo /shree/nexium? mam jeszcze alphę do wyboru , ale kumpel testował i gadał że fejk te mam do wyboru.


na ostatnich stronach w dziale ze zdjęciami jest testz oxami wrzucony , zobacz sobie



Widzisz co ja bym bez Ciebie zrobił. Dzięks.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Ja odpalilem na okres dodatnich kalori oxe nexium i pozniej przejscie na vermo,obecnie 8dni od startu nabicie lekko na plus i silowo delikatnie zaczyna isc na plus. Wiecej bede mogl powiedziec za 2-3 tyg. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
dexterpro
efka to nie pochodna fety

Z tego co wiem z efy można otrzymać amfetamine więc cos tam wspólnego Chybs maja ze sobą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium