SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12190104

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
krzycho146
Jaki enan najlepiej idzie w udo(firmy)?Jakieś doświadczenia?


Jak w udo to tylko prolo



























Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2016-08-21 01:36:54
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
przemko15
Arkus P
przemko15
+ tak mnie dupa rwie od tego genesisa że masakra, nawet cobra tak tyłka nie kąsiła


Bite cypio, enan, teraz mix, bold, wczesnej deca zero bólu, może najwyższy czas nauczyć się robić zastrzyki?
A może Ty innego genesis bijesz ;)


jednego będzie boleć innego nie, strzały dobrze robię, myślę że to po prostu inny olej czy alkohol i tak mój organizm reaguję, jeśli Cb genesis nie boli to nie znaczy że P. Kowalskiego też nie będzie bolał


Ja zacząłem bić Cypio genesisa to po dwóch pierwszych lotkach czułem się jakby do mnie ktoś z wiatrówki strzelał

kolejne strzały git- taka sytuacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
dexterpro
przemko15
Arkus P
przemko15
+ tak mnie dupa rwie od tego genesisa że masakra, nawet cobra tak tyłka nie kąsiła


Bite cypio, enan, teraz mix, bold, wczesnej deca zero bólu, może najwyższy czas nauczyć się robić zastrzyki?
A może Ty innego genesis bijesz ;)


jednego będzie boleć innego nie, strzały dobrze robię, myślę że to po prostu inny olej czy alkohol i tak mój organizm reaguję, jeśli Cb genesis nie boli to nie znaczy że P. Kowalskiego też nie będzie bolał


Ja zacząłem bić Cypio genesisa to po dwóch pierwszych lotkach czułem się jakby do mnie ktoś z wiatrówki strzelał

kolejne strzały git- taka sytuacja


Lepiej zawsze sciagnac ta przykrywke plastykowa z igly, bo tak ciezko, pozniej boli
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Karol DBC
Jak enan shree ? Propa bije i działa dobrze


szrek ostatnio mocno podzielony z opiniami , choć co jak co ale testy powinny śmigać
nad innymi środkami bym się zastanawiał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
krzycho146
Lodzianin a która tura teraz najpewniejsza?



Tura Primus Ray & Platinium numer 1 aktualnie.


Z innych pewnych Biosira (tą sam brałem), Bioniche, BM, Malay, Bałkan, Alchemia-Pharma, Euromed.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
takeit
Witam. Doradźcie w sprzęt których producentów warto zainwestować z wymienionych poniżej. Najlepiej jakby po min. 2 firmy do jednego środka polecilibyście, jakby przykładowo nie było aktualnie danej firmy. Chodzi mi o mete w tabletkach, test cypio/enan albo mix
-balkan
-alpha-pharma
-shree venketsch
-titan
-atomlabs
-dose
-scitec
-DOSE Generics



Alpha, Shree, Titan, Bałkan - z tego wybieraj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
wojtek19xx
Siema wszystkim!!!
Warto wchodzić w te firmy aktualnie:
-TITAN Health Care
-DOSE GENERIC
-BIONICHE
Dzięki za odp



Bioniche i Titan, w tej kolejności wybieraj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
jak mix to tylko omka :) a o recepte bardzo latwo teraz a na 1 mozna 2 paki wziasc tak samo z prolka


Zmieniony przez - skromnyAnabolik w dniu 2016-08-21 10:23:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Panowie testoswal ktoś ostatnio suste titana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Omki czy prolo nie ma co porównywać nawet do undera. Towarek nr 1, chyba że ktoś ma dojście do innego mixa np real sustanon który idzie dostać po świecie czy inny enan wtedy można sobie wybierać.


Titan susty nie brałem, brałem z Titana bolda i tribolda długo, złego słowa nie powiem, towar zrobił robotę.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium