SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12187706

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie marki masz dostępne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Wiem że jestem monotematyczny ale brałem te wszystkie środki cybera i były zaj**iste a największe wrażenie zrobiła na mnie meta 15 mg w tabsie którą biorę obecnie i jest prze kozak :D Prop praktycznie co byś nie wziął wyjdzie na to samo :D npp z tańszych na pewno nexium warte uwagi a jeśli chodzi o metę vermo też brałem i pierwsza liga tylko cyber lepszy:)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
nie dadzą nawet czlowiekowi posta napisać tylko nachrzaniają jak guuupie

npp kiedys dziabalem z genameda, bylo w git mimo ze cenowo dosc tanio.. obecnie testuje nandromixa z Andro, npp tez jest w skladzie.. dodatkowo deka wiec wydaje sie byc ciekawym rozwiazaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14465
Słyszał ktoś o pharm chemical? Jak enan z tej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Lasix
perfect080
W jakiego bolda celowac? Mam do dyspozycji prawie wszystkie ug


bralbym genesisa w ampach, lecialem przez pewien czas i dziala super...obecnie przeszedlem na androchem bo tak chwala ciekawe czy nie klamia



Czemu zmieniasz skoro dziala super ten genesis ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202679
ze wzgledu na stezenie bo w andro niby 300 a cena ta sama chce dawke podbic troszke wiec genesisa juz sporo by szlo...kazdy chwali wiec moze sie nie przejade


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-05-16 17:09:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 509
jak meta la pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 27 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1557
Altima susta b.dobra przeszedlem z nexium i roznice czuc,nex tez dobry ale moim zdaniem troche zanizony.tren ace bije ktos z altima?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
powie ktos cokolwiek na temat ANDROLABu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
Lasix
ze wzgledu na stezenie bo w andro niby 300 a cena ta sama chce dawke podbic troszke wiec genesisa juz sporo by szlo...kazdy chwali wiec moze sie nie przejade



Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-05-16 17:09:43


To sie pochwal na jaka skromna dawkę zwiększasz bolda ?:D

A jak tribold z androchemu bo 1 partie podobno bolesne przez ace ale niby to poprawili ?? :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium