SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165930

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
lodzianin1
Animal-Strength
mój kumpel bije T-400 i strasznie puchnie po tym, duuuużo wody..


to nie świadczy o środku tylko o diecie kiepskiej
choć firma bez zarzutów to fakt ,lecz osobiście w stężenia powyżej 300 mg/ml słabo wierze


dokladnie.. mimo ze cyber super wypada w badaniach i sam nie zawiodlem sie na zadnym z ich srodkow (obecnie leci metka, poziom trzyma dalej) to musze przyznac ze 400mg w 1ml wydaje sie malo wiarygodne.. chociazby na fakt rozpuszczenia takiej ilosci prochu i nie dopuszczenia do krystalizacji.. a to nie tylko kwestia tego czy "kucharz" dobry.

nastukafszy
Cyber Laboratories- Teston400 oraz EQ Boldenone z tego Labu jaki poziom i działanie, warto brać?


bold z cyba tez dobry ale to opinia znajomego

co do nexiuma... podlapalem ten nowy wypust w kartonach - enan, wczesniej nie mialem, sok rzadki, na EO zrobione, wchodzi bezbolesnie, jak z dzialaniem się okaze dopiero deka odlozona na pozniej.. ale widze ze opinie ok.


prz1993, jakie orale z andro ladowales juz? osobiscie moge powiedziec że z vermo metka i winko bdb. tez sie do antka przymierzałem.. tylko tutaj juz trochę wiecej wyboru i robi się mętlik ale mam nadzieje ze vermo bedzie oki..




Zmieniony przez - GWookie w dniu 2015-11-17 17:09:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
lodzianin1
Animal-Strength
mój kumpel bije T-400 i strasznie puchnie po tym, duuuużo wody..


to nie świadczy o środku tylko o diecie kiepskiej
choć firma bez zarzutów to fakt ,lecz osobiście w stężenia powyżej 300 mg/ml słabo wierze



Rozumiem ale ćwiczę z nim również i leciał enan z malay 500mg week a jak wrzucił T-400. 800mg week to w ciągu 3 tygodni nie do poznania a diete trzyma taką samą jak na enanie i tam go nie podlewało... więc coś chyba w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
To pokazuje jaką siłę miał ten Enan z Malaya... Też Obstawiam dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Animal-Strength
lodzianin1
Animal-Strength
mój kumpel bije T-400 i strasznie puchnie po tym, duuuużo wody..


to nie świadczy o środku tylko o diecie kiepskiej
choć firma bez zarzutów to fakt ,lecz osobiście w stężenia powyżej 300 mg/ml słabo wierze



Rozumiem ale ćwiczę z nim również i leciał enan z malay 500mg week a jak wrzucił T-400. 800mg week to w ciągu 3 tygodni nie do poznania a diete trzyma taką samą jak na enanie i tam go nie podlewało... więc coś chyba w tym jest

porównujesz malaya do cybera? Nawet jak by bił tyle samo tego i tego co na etykiecie pisze to cyber by wypadł lepiej. Nie neguję malaya, ale koło cybera nie ma co go stawiać. Niech zbada estradiol skoro miska gra i buczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
jakies opinie o trenie Hexa B.M ?


Zmieniony przez - cyklon00 w dniu 2015-11-17 18:06:09

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
deca, wino, enan z jakich firm polecacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a do czego jest dojście? Tylko nie pisz że do wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
shree, ap, titan, dose
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym posegregował tak: ap, shree, dose, titan
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium