SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 553
Witam panowie mam pytanie jak testosterony ze swiss remedies? Co to wogl za lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
nikt sie nie wypowie bo nowosc na rynku. ja mam nadzieje ze to nie kolejny lab co pojawia sie i znika, 1 partia dobry poziom a pozniej rownia pochyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2691
Boldb i Deca w co celowac Androchem czy B.M Pharmaceuticals
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Deke i npp z andro brałem i obydwie pozycje dobre, z bm nic nie brałem ale tam deka ma chyba też 100mg/ml także zawsze wiecej ml do wtłoczenia bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Andro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Deca B.M. Ma 250mg. Znajomy bolda z B.M bierze i strasznie jest zadowolony. Lab mocno chwalony na zachodzie w PL zreszta tez.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-04-14 18:01:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 553
nikt sie nie wypowie bo nowosc na rynku. ja mam nadzieje ze to nie kolejny lab co pojawia sie i znika, 1 partia dobry poziom a pozniej rownia pochyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 553
Sorry za skopiowanie teoretycznie tak jest zawsze na początku zawyżone żeby opinie dobrą wyłapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
e-lite
Miejsce do iniekcji idealne


Zawsze myślałem ze książkowe miejsce do iniekcji znajduje się trochę wyżej. Dzieląc pośladek na cztery będzie to górna zewnętrzna ćwiartka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
borek1382
Boldb i Deca w co celowac Androchem czy B.M Pharmaceuticals


androchem bity i dd i nandro mix i npp wszystko ok
BM nie biłem ale opinie ma dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium