SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164775

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8411
prop alchemia czy EP? mam sprawdzone EP, ale spróbowałbym alchemi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
Jak clinic obecnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
sHarkYy
Co lepiej do kontroli estro ari czy exe? Mam podwyższony cholesterol a słyszałem, że ari chyba bardziej miesza w cholesterolu niż exe - czy się mylę?


mi lepiej podchodzi exemestan

ramirez112
cypionat genamed, genessis ok ?


genamed tanio i solidnie firma sporo lat na rynku wśród znajomych nie słyszałem negatywnej opinii

niuiek
Który masteron najlepszy: Cyber, Genesis, Nexium, Altima, Alpha Pharma?


nexium, genesis, cyber wbijane i polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
krzylo100
Jak clinic obecnie ?


dziala bardzo dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Anapolix
Witam. Czy mial ktos stycznosc o firmach:
Royal pharma (United Aran Emirates )
BioGenerics Labs ( Athens Greece )
Z gory dzieki


royal dziala testy elegancko


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-03-20 07:25:42

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Panowie tren e Primus Ray czy Medina? Oba drogie, przy czym Primus stężenie niższe dodatkowo (przynajmniej na etykiecie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
SalvatoreLucania


sHarkYy Ari daje po tyłku lipidom, obniza igf sporo



Masz cokolwiek na potwierdzenie swoich slow? Bo ja znalazlem badanie gdzie ari podbilo igf o kilkadziesiat %, co prawda grupa chorych na raka, ale jednak.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 152
Siema koksy.
Bije teraz propa z galaxy we flakonach, w sumie zostal mi ostatni tydzien. Dzialac dziala, ale mam opcje jeszcze na propa z Malay Tiger w ampulkach, warto? Czy lepiej dalej ciagnac galaxy?


Zmieniony przez - Mykyz w dniu 2017-03-20 12:19:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Jak jesteś zadowolony masz pewność że działa to po co coś zmieniać. Ja z propa glaxy tez byłem zadowolony podstawowe środki mają dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 152
franekyeti
Jak jesteś zadowolony masz pewność że działa to po co coś zmieniać. Ja z propa glaxy tez byłem zadowolony podstawowe środki mają dobre

W sumie masz racje. Ja wybralem galaxy bo sporo znajonych tu gdzie mieszkam (w Łodzi) bilo propa z galaxy i mi polecili(a kazdy bral od innego dila). W internecie każdy hejtuje galaxy mozliwe ze przez pryzmat jakis bardziej skomplikowanych koksow.Natomiast podobno prop z malaya sredni .malay ma dobre mixy susta, i dlugiego tak slyszalem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium