SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Panowie jak androchem cały czas trzyma poziom.? Jakiś zamiennik androchemu w podobnej cenie i jakości? Pytam bo kilka źródełek mi wyschło i muszę szukać alternatywy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94431 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
Andro cały czas b. dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34981
witam jak genesis bioniche biosira na teraz ? genesis to ampy czy flakon? czy jedno i drugie teraz robią :)

Sport Pełna Turystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94431 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
olimpia321
witam jak genesis bioniche biosira na teraz ? genesis to ampy czy flakon? czy jedno i drugie teraz robią :)


Genesis jest i w 1 i w 10
bioniche dobry lab
biosira to co kiedyś biłem działało elegancko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 115
Takie mam pytanie czy z pregnylem to jest jakiś ogólny problem z dostępnością czy tylko ja jakoś tak trafiam, że tylko ovigil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ogolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
olimpia321
witam jak genesis bioniche biosira na teraz ? genesis to ampy czy flakon? czy jedno i drugie teraz robią :)


Dobre laby. Genesis robia 1 i 10 w kilku wersjach nawet. obie zarowna ta bez kodow i z kodami dzialaja.


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-31 10:36:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Celuj Genesis kody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
batong78
Takie mam pytanie czy z pregnylem to jest jakiś ogólny problem z dostępnością czy tylko ja jakoś tak trafiam, że tylko ovigil?


Do końca roku ma podobno go nie być w ogóle. Niby pracują nad jakąś alternatywą ale nie wierzę w powodzenie tej akcji.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
olimpia321
witam jak genesis bioniche biosira na teraz ? genesis to ampy czy flakon? czy jedno i drugie teraz robią :)



Osobiście brałbym Bioniche z tego zestawu ...ostatnio leciał Trena-Med A i hulało dobrze

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium