SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12185846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364910 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670429
Ezabiel
Panowie Alpha Zeneca testował ktoś?


śmiało możesz wbijać w ta firmę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364910 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670429
luk321
Witam. Mam pytanie odnośnie test cypionat z alpha pharma. Pierwsze 2 pudelka data 2017-2020,kody wchodzą .Teraz otrzymałem następne 2 pudełka z data 11/2013-07/2017(po termine),kody nie wchodzą. Czyżby Fake?


widać ze 2 różne stajnie nawet po dacie , jeden wypust data 3 letnia drugi 4 letnia .były tez z datami 2 letnimi , wstawiałem kiedyś zdjęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Arkus P
Tak, ale nie po to nastawiamy się na zakup alphy i płacimy za nią żeby później mieć nadzieję że wal będzie działał równie dobrze, no bez jaj

Fakt,masz z tym racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
NAG
bigendriu
Arkus P
Poczekaj, ja jestem bardzo ciekaw skąd ma taką widzę


Podejrzewam i czuję, po 10mg innych firm ciśnienie mi tak nie skaczę gdy zostaje mierzone po tabsie, zdarzało się że przy 40 czy 50mg ed tak ciśnienie nie podskakiwało, lub po 2 czy nawet 3 tab na raz po godzinie nie było takiego nacisku ciśnienia, a tutaj po jednej czuć ciśnienie mocno w górze, nie jestem w stanie stwierdzić że stężenie jest większe, jednak tutaj 30mg ed robi robotę a nie wymieniając innych firm musiałem wziąć np 40-60mg dziennie by czuć moc np tych 30.

Ciekawe... potrafisz ocenic ile mg jest w tabsie mety a kilka stron wczesniej dopytujesz jakie badania robic podczas cyklu i po, czym zbic e2
Cos poniosło Cie z ta metka


A widzisz mam talent, ty to spostrzegawczy jesteś no popatrz, kto pyta nie błądzi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
lodzianin1
luk321
Witam. Mam pytanie odnośnie test cypionat z alpha pharma. Pierwsze 2 pudelka data 2017-2020,kody wchodzą .Teraz otrzymałem następne 2 pudełka z 7(po termine),kody nie wchodzą. Czyżby Fake?


widać ze 2 różne stajnie nawet po dacie , jeden wypust data 3 letnia drugi 4 letnia .były tez z datami 2 letnimi , wstawiałem kiedyś zdjęcia
.No niestety, tym razem wysłał mi ten z data 11/2013-07/2017 ból i opuchlizna po strzale.Ten z data 2017-2020 działał dobrze i bezboleśnie.Szkoda tylko kasy płaciłem za org a dostałem wałek.Pora zmienić apteke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364910 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670429
poproś o zamianę jak ogarnięty to powinien wymienić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3340
Witam
Mam pytanie dotyczace producenta, mianowice chodzi o Alpha-Pharma.

Czy to jest legalne laboratorium czy underground? Ktos stosowal I moze sie podzielic opinia? Warte swojej ceny?





Zmieniony przez - petted3 w dniu 28/10/2017 3:01:06 AM

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-10-28 03:58:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364910 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670429
nie podajemy linków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 318
luk321
lodzianin1
luk321
Witam. Mam pytanie odnośnie test cypionat z alpha pharma. Pierwsze 2 pudelka data 2017-2020,kody wchodzą .Teraz otrzymałem następne 2 pudełka z 7(po termine),kody nie wchodzą. Czyżby Fake?


widać ze 2 różne stajnie nawet po dacie , jeden wypust data 3 letnia drugi 4 letnia .były tez z datami 2 letnimi , wstawiałem kiedyś zdjęcia
.No niestety, tym razem wysłał mi ten z data 11/2013-07/2017 ból i opuchlizna po strzale.Ten z data 2017-2020 działał dobrze i bezboleśnie.Szkoda tylko kasy płaciłem za org a dostałem wałek.Pora zmienić apteke


tez mialem kiedys takie problemy, placilem za oryginalny sok a dostawalem jakis olej. Ci chciwi produkujacy/sprzedajacy nie przejmuja sie jakoscia towaru bo zdaja sobie sprawe jakie jest zapotrzebowanie na rynku i niezaleznie od tego co wyprodukuja i tak to sprzedadza. Jeden nadzieje sie juz nie kupi ale na jego miejsce znajdzie sie 10 naiwnych. Taki zepsuty rynek na policje nie pojdziesz i nic nie poradzisz, dalej szukasz i napotykasz takich cwaniaczków. Wole zamowic z pblab i nie dopytywac na forach co oryginal a co fake, co doradzaja aby kupic badz co nie dziala, szkoda kasy i czasu. Doradzisz sie kupisz a i tak nie masz pewnosci , ze to co kupisz bedzie miało moc i tak w kolo macieju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170925
Straszne masz doświadczenia z saa, ja na twoim miejscu bym tym yebnal, bo się wykończysz, poważnie, ja bije lata, miesiące takich problemów nie miałem i nie znam nikogo kto by miał
Ale jak pb twoim wybawieniem to trzymam kciuki


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-10-28 10:23:15
2

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium