SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Próbował ktoś z Was sprawdzać kod z Nexium na tej ich stronie?
Mi po wposaniu wyskakuje witryna na sprzedaż...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Asharein
Nowego BM chyba mało kto próbował, bo dopiero wchodzi na rynek, natomiast wersja w vialach 2ml śmigała świetnie, osobiście przerobiłem tren hexe, propa, npp, enana i mastera p. Nie widzę powodu dla którego wersja w ampułkach miałaby odbiegać jakością. Plus dla labu, że poszerzył asortyment środków.


A co nowego dodali do asortymentu??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9030
nuras
andro niepodrabiaja malay tak

Teraz Malaya jest z kodami i pięknie wchodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9030
nuras
andro niepodrabiaja malay tak

Teraz Malaya jest z kodami i pięknie wchodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375
medical pharma winko ktos podgryza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
piotreq999
bigendriu
Mam do wyboru Alpha Pharme i Malay Tiger, które wybrać bo mam dylemat?
Słyszałem że alpha ostatnio kuleje. Malay ma nawet dobre opinie ale jeszcze tej firmy nie biłem.
Alpha nie zawiodła przy dwóch poprzednich cyklach z cypka czy enana.
Teraz w planach susta+prop+meta, wszystko tej samej firmy i waham się którą wybrać.




Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-08-16 17:26:45

prop i susta działa z MT jak należy.


Dzięki, po długich przemyśleniach i konsultacjach odnośnie obu labów w końcu zdecydowałem i postawie na Malaya,
tak więc od września czeka mnie kilku miesięczna przygoda z Malayem, to już postanowione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Kiepsko wybrałeś
No ale może będziesz miał szczęście
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Czemu kiepsko? bardzo dużo ludzi chwali malaya, androchem zresztą też, ale obawiam się go trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
e-lite
To tak jakbyś zamówił mercedesa a przyszedł opel


Hehe dobry tekst ale az takiej przepasci chyba nie ma. Ja tam tabsa Vidalisty 40mg dziele na pół i nie mam zastrzezen tak jak do Shree nigdy nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
bigendriu
No ja mam dylemat co wybrać czy Androchem czy Malay Tiger bo obie firmy polecają i są godne uwagi, przedwczoraj byłem pewny Alpha Pharmy i miałem ją brać, ale ostrzegali przed wałami jakie teraz alpha puszcza i walczę z myślami który lab wybrać.


Nadal bym sie trzymał Alpha Pharmy.


yoyo20
majster
Panowie
Wino tabs genamed siedzi tam wino czy meta? Warto inwestowac?
Pozdrawiam




Zmieniony przez - majster w dniu 2017-08-17 12:12:58


Kończę właśnie setkę, biorę 40mg ed i jest ok, siła na plus, ale stawy zaczynam już czuć, teraz wpadnie 100 nexium bd miał porównanie bo cenowo podobnie


Wino Genameda jadłem kilka razu już, za każdym razem działanie bardzo dobre, stawy czuć, siła up, i ogólnie czuć poprostu że jest się na stano. Nawet wersja inj mogę polecić bo działa również bardzo dobrze i bezbolesne inj.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej