SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133979

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 317
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52148
bold z new BD bral ktos jak klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Jakiego ripa polecacie z prope, masterem i trenem? Czy lepiej kupic wszystko osobno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
lepiej osobno, ja bralem 2 lata temu infiniti i polecam jak najbardziej, robil robote jak ta lala.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 752
Witam.
Jak tam opinie o mecie GEP'a ??
Warto zaraz po mecie 10tyg 30/40mg ed walnąć clena wraz z pct czy po odbloku ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
penguin
Witam.
Jak tam opinie o mecie GEP'a ??
Warto zaraz po mecie 10tyg 30/40mg ed walnąć clena wraz z pct czy po odbloku ???


meta to nie wiem, a druga część pytania to tu: https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=14 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
yoyo20
Jakiego ripa polecacie z prope, masterem i trenem? Czy lepiej kupic wszystko osobno?


W sumie nigdy nie bilem, ale jakbym sie mial skusic to andro i cyber bym celowal, bo znam dwoch ziomkow jeden andro sie szykowal do zawodow i forma kosiarka a drugi forma na lato na cyberze tez kosiarka wiec oboje napewno smigaja git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 320
testosteron altima lub genesis ktos cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
mm1986
yoyo20
Jakiego ripa polecacie z prope, masterem i trenem? Czy lepiej kupic wszystko osobno?


W sumie nigdy nie bilem, ale jakbym sie mial skusic to andro i cyber bym celowal, bo znam dwoch ziomkow jeden andro sie szykowal do zawodow i forma kosiarka a drugi forma na lato na cyberze tez kosiarka wiec oboje napewno smigaja git.


Androchem aktualny , a stary androchem to dwie zupełne inne bajki, na początku , andro, nawet anavar miał anavar, treny ace bajka, teraz jednak lab jak się wypromował, zeszedł niestety ze stężeniami, cyber, jest nieco lepszy, ale to też nie to co na początku, ripa mam cybera, nie testowany , niedawno kupiony na próbę tren ace oceniam 7/10 , a więc dobry, jak na cenę i inne ug, natomiast testy cybera dla mnie specjalnie nie różnią się w odczuciach o średnich ug jak db pharma, czy alchemia, bije omkę lub prolkę to może moje odczucia nie są do końca , tak odczuwalne , jeśli chodzi o testosterony, długie estry.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej