SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165817

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogarnij ace cybera to będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
thugnwk
1400mg tygodniowo real trenu zabiło by cię

to raczej logiczne :P ale jak widać przy tej dawce dopiero coś kopało z tych labów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
pajaczeq
Badał ktoś może nowe rozlania nexium a kartonikach bo powiem że wyglądają zaj**iście :D soczek rzadki wchodzi jak w masło zero bolesności :D Za niedługo sam przebadam :D


ja ide next week zbadać w piatek. Będe po 6 shotach. Wrzuce dla porównania badania przed i po. Sam jestem ciekawy.

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ciekawe ile trenu w trenie tam było. Ja teraz zacząłem Tren Alchemii ale Enan ,na razie 200mg tygodniowo tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
zioekt
ogarnij ace cybera to będziesz zadowolony.

słyszałem same pozytywne opinie niestety nie mam dojścia do tego labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jap******e, tutaj duzo asow w tym dziale, najpierw jedenwali 500mcg clenu ed i nic mu nie jest, to teraz nastepny prawie 1.5g trenu tygodniowo i ledwo czuje, jak ja bym musial walic takie ilosci zeby mnie robilo i nie startowal, to wiedzial bym ze to nie sport dla mnie

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
lodzianin z jakiego labu biles cypio ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
lordknaga
jap******e, tutaj duzo asow w tym dziale, najpierw jedenwali 500mcg clenu ed i nic mu nie jest, to teraz nastepny prawie 1.5g trenu tygodniowo i ledwo czuje, jak ja bym musial walic takie ilosci zeby mnie robilo i nie startowal, to wiedzial bym ze to nie sport dla mnie



nie będę bił 300 tygodniowo jak firma okazała się słaba masz rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
steroid_fa wyników sprzed nie dawaj, bo one i tak nie będą potrzebne, bo ten wynik co dostaniesz w labie to nie jest wynik natural+syntetyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
bochun1990
krzykacz
bochun1990
siema tren a euromed bioniche dose ??


3 pewne pozycje, także kwestia indywidualnych preferencji co do wyboru labu.


bo bilem na wiosnę wszystkie 3 laby i dawki szły po 1400mg tygodniowo :P i dopiero przy tej dawce coś działały. Teraz mam shree ale drogo wychodzi i chce dołożyć dawkę ale z tańszego labu



biles prawie poltora grama trenu a tygodniowo ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium