SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
azazel__
podbijam pytanie primka z alphy testowana przez kogoś? jakies opinie?


Gdybym miał obecnie brać Primę to pod uwagę brałbym Primo by Alpha gdybym oczywiście nie miał dojścia do Primy Bayera które brałem przez okres +10mies.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
azazel__
podbijam pytanie primka z alphy testowana przez kogoś? jakies opinie?


kumpel wbijal 300primy + 500bolda week wszystko z alphy jakies 3 lata temu i szalu nie bylo
cykl trwal 16 tyg

dla mnie te primy i boldy to se w dupe mozna wsadzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To se wsadź, może wtedy zadziała dobrze
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Centos
Genamed Npp jest ok czy nexium npp celowac?


Nexium nowa firma ale zbiera coraz więcej dobrych opinii, natomiast genamed npp sprawdzone i same pozytywy ...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
npp genamed smiało mozna brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
dla mnie te primy i boldy to se w dupe mozna wsadzic



Primkę z apteki tureckiej . primobolan depot bayer schering też ??

Odnośnie boldenonu ja jako środek kosmetyczny nie narzekam na bolda, oczywiscie są boldy i boldy, gdyby nie działały wszystkie dlaczego był boldenon szeroko stosowany w weterynarii, ludzie po prostu zbyt dużo oczekują od bolda który w produkcji kosztuje tyle samo co nandrolon.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
krzykacz
To se wsadź, może wtedy zadziała dobrze


bo ja zawsze w czoło - to może dlatego nie hulało jak trzeba

23.09 lece do Turcji po jakies dywany to moze zawitam do jakies apteki za prima ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
wnc1964
dla mnie te primy i boldy to se w dupe mozna wsadzic



Primkę z apteki tureckiej . primobolan depot bayer schering też ??

Odnośnie boldenonu ja jako środek kosmetyczny nie narzekam na bolda, oczywiscie są boldy i boldy, gdyby nie działały wszystkie dlaczego był boldenon szeroko stosowany w weterynarii, ludzie po prostu zbyt dużo oczekują od bolda który w produkcji kosztuje tyle samo co nandrolon.


mi sie wydaje ze każdy by chciał doyebac do pieca na boldku jak te byki i konie z naklejki :P - ja tez

co do produkcji - nie znam sie - nie wiem jakie sa koszta ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
T3 Unipharm dziala ? Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Opinie głęboko są podzielone na temat T3 Unipharmy. Janie kupisz nie zrobisz badań to nie uzyskasz wiarygodnej odp , osobiście brałbym novo lub tiro .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium