SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164451

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
marianzulek
majster
provi bioniche aktualnie warte uwagi?


ziomek aktualnie podjada, mowi ze dziala.

Verrum
Nie wiem miałem 6paczek po 50szt i 4z nich mocno śmierdziały jakims rozpuszczalnikiem i działanie srednie też a jak weszła ta firma na rynek i wziełem 100tab. to byłem mega zadowolony zadna inna meta mnie tak nie porobiła no jeszcze kiedys Phoenix a był bardzo tani :)


Tabletki czy opakowania smierdzialy?

ziki2000
czarnyczarny
bije teraz mete inj i wino inj na oleju, obydwa mają też bardzo intensywny zapach ale działanie bdb, zero bólu a wale codziennie po udach które mam bardzo wrażliwe. jak zapach by był z zanieczyszczenia to pewnie na jednej inj w udo by się skończyło bo by był ból


Jak walisz codziennie to jaka igła leci ??


w moim przypadku szla 0,6x30mm ed



ja 0,7x 30mm, tylko mete i wino wale po udach bo wychodzi 1-2ml soku a po takiej ilości nie odczuwam dyskomfortu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
lodzianin1
wiruusss
masówka123
cyber to chyba na kraju najlepszy lab



Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-11-17 20:40:20


osobiście testowana część asortymentu i bez jakiegoś większego BUM jak tutaj co niektórzy opisują
normalny towar równiedobrych labów na rynku nie brakuje



zgadzam się z przedmówcą dokładnie , biłem testy i treny
fakt towar klepał miło
ale późniejsze laby nie odbiegały od niego
ale jeden z topowych na pewno


nawet 10 firm moze byc rowne mocą topowym labom ale tu bardziej juz chodzi i warunki w jakich jest to robione
czy kucharz filtruje to przez filtry do tego przystosowane czy daje podwójny filtr do expresu do kawy i lecimy :)

czy maja maszyne do sterylizacji czy robia to w piekarniku

mozna tak pisac i pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
lodzianin1
ziki2000
Dodam tylko że rok temu jak miałem metke oral vermo to 1 klasa -dawka 30mg ed a działanie masakra, teraz natomiast dałem tez vermo blistry luzem i dawka 50-60mg ed i działanie duuuzo słabsze niż wtedy 30mg a więc jak widać vermo tez można trafić zanizone ;/


trafiłeś na kopie widocznie


Nie kopie tylko gorszą partię bo cały czas to samo zródło było...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
WyrwiCh**
lodzianin1
wiruusss
masówka123
cyber to chyba na kraju najlepszy lab




Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-11-17 20:40:20


osobiście testowana część asortymentu i bez jakiegoś większego BUM jak tutaj co niektórzy opisują
normalny towar równiedobrych labów na rynku nie brakuje



zgadzam się z przedmówcą dokładnie , biłem testy i treny
fakt towar klepał miło
ale późniejsze laby nie odbiegały od niego
ale jeden z topowych na pewno


nawet 10 firm moze byc rowne mocą topowym labom ale tu bardziej juz chodzi i warunki w jakich jest to robione
czy kucharz filtruje to przez filtry do tego przystosowane czy daje podwójny filtr do expresu do kawy i lecimy :)

czy maja maszyne do sterylizacji czy robia to w piekarniku

mozna tak pisac i pisac






na takich rzeczach to ja się nie znam nawet , to wolę nie wnikać
u mnie podstawa to działanie i bezbolesność po iniekcyjna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
ja tez nie ale czytam duzo steroidology - tam jest wszystko napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Verrum
Potrzebuje jakieś dobre wino w oral, ktoś coś je dobrego i może polecić z czystym sumieniem ? :)

Biosira obecnie chrupie i polecam z czystym sumieniem

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Verrum
Jakie lepsze wino bo nie mam tamtych firm hmm do wyboru bałcan, ap i shree

Jak pewniak to balkan


Zmieniony przez - szakal32 w dniu 2016-11-18 14:40:31
1

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
Verrum
Potrzebuje jakieś dobre wino w oral, ktoś coś je dobrego i może polecić z czystym sumieniem ? :)


wino nexium mogę polecić i mieć czyste sumienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Verrum
Jakie lepsze wino bo nie mam tamtych firm hmm do wyboru bałcan, ap i shree


Raczej bez znaczenia, dobre laby. Balkana chyba najtrudniej moze byc trafic na org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak się mają soki, oraz orale oprócz clenu DB Pharma?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium