SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
mm1986
tjjoker
Firmę EMINENCE już ktoś testował? Podobno bardzo czyste środki i mają w składzie to co mają jest prima która jest primą z tym że tylko słyszałem. Firma ma wiele wspólnego z Alphą.


Co ma wspolnego z Alpha? Kolejny co sieje fermet? Bile ta firme kilka lat temu, wszystko dziala z Alpha to nie ma wspolnego kompletnie nic. Firma fajna tylko wlasciciele troche zakreceni, ale to inna historia.


Cholera, to żeś mnie zaciekawił :) Tzn. że co? Normalnie dają do amp wypasionego trena, ale np. co jakiś - dla jaj - każą wlać tam ciepłe siuśki czy co? mm1986 nie daj się długo prosić, napisz o co chodzi z tym "zakręceniem"...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Sa zakreceni jezeli chodzi o biznes, dlatego firma istnieje juz kilka lat a w Europie nie ma tego jak np Alphy. Bo to ciapaci bracia bardzo zakreceni sa. Co do jakosci srodkow to wszystko jest w porzadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Rozumiem, uspokoiłeś mnie trochę :)
A tak na poważnie to już od dawna się zastanawiałem czemu nigdy nie spotkałem się z tymi środkami u nas skoro sprzedawane są globalnie i mają świetne opinie. ( np. myślę tu o takiej popularnej stronie handlującej saa mającej "naps" w nazwie.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Sek w tym ze Eminence nie jest sprzedawane globalnie, ta strona o ktorej mowisz ma je w ofercie od bardzo nie dawna i tylko dlatego ze znalazl sie hindus ktory idzie do Eminence, bierze towar i szle dalej ze swoja marza, bezposrednio oni nic nie szla do Europy i nawet nie chca, bo sa mega zakreceni i mozesz byc pewien ze nie jeden Polak im zapewne pisal na strone i nawet nie dostal odpowiedzi na email o cenik itp oni bezposrednio szla tylko do Afryki i Saudii, to ich interesuje. Ale mysle ze srodki sie pojawia coraz bardziej, przez tego posrednika. I mysle ze tyle OT, lab jest dobry, Tren Ace to z reka na sercu najlepszy jaki bilem w zyciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
To fakt, jeżeli dobrze pamiętam, to na stronie o której mówimy Eminence sprzedawany jest od wiosny tego roku.
Ale mnie zastanawia co innego... bo ja też byłem święcie przekonany że Alpha i Eminence to nawet jest ta sama firma (tylko różne wypusty ) , a wyżej pisałeś że tak nie jest...? To jak cholera wytłumaczyć fakt że oba brandy mają to samo logo w tych samych kolorach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Bo tak to dziala w Indii, oni nic sami nie robia, nie gotuja nie zamawiaja stuffu, ida pukaja na drzi u Koshera i mowia czego ile i tyle, to samo inne firmy nam znane z Indii po prostu dwoch braci wzielo troche gotowki i otworzyli sobie swoj lab, takich labow ala Eminence to tak sa dziesiatki, tylko w Europie o nikt nic nie slyszal bo nie wchodza wogole w rynek Europejski, chociazby te Eminence ja to bilem juz jakies 2-3 lata temu a dopiero teraz dotarlo do Europy, takich tam jest wiele.

Zobacz sobie np kolory pojedynczych substancji Shree i Eminence, przypadek? Nie! Jest tak jak mowie, Kosher klepie, ciapus puka do drzwi i bierze, pozniej kazdy juz sobie robi pod swoj label. To tak jakbys mogl sobie legalnie isc do Jelfy niech Ci klepia towar ktory bedzie jakosci aptecznej a pozniej juz dajesz pod swoja marke. I niebawem powstanie kolejny lab ktory bedzie pchany na EU, lab tego posrednika co zalatwie towar naps, tylko troche gotowki zarobil i zrozumial po co pchac komus czyjs towar z mala marza jak mozna z gotowka tez zapukac do drzwi u dziadka i miec wiekszy zysk


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2015-12-13 05:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
No tak, nazwę wymyślili ale loga już się pewnie nie chciało, więc w gratisie dostali takie jakie drukowało się tam ostatnio (dla Alphy)... i tak już zostało
Ja, jeżeli chodzi o undery, to jestem fanem Shree i w ten lab głównie celuje, ale jak gdzieś dorwę tego Eminence to na pewno potestuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
bastekkk
e-lite
w wiekszosci ug laduje sie enana z propem w suste by obciac koszty.


w wiekszosci UG laduje sie cypio z propem w "odpowiednim" stezeniu, obojetne czy to deka, tren czy test... kto ma wiedziec ten wie;) pozdro


W trenie mix testów i nikt nie załapie ? nie przesadzajmy...w trenach siedzą treny a w dekach siedzi deka...i tyle...tylko czasami stężenia zaniżone itd....ale przecież każdy potrafi rozpoznać czy bije tren/deka czy mix testów

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
no to bys sie ziki zdziwil
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
e-lite
no to bys sie ziki zdziwil


Ja akurat jestem wrażliwy na nandrole itp a więc zawsze rpozoznam po sidach oczywiście dodatki może i są ale nie wierze że w trenie dostaje sam test...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium