SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164498

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigMen
grabos.m
Witam, co z tego zestawienia bedzie najpewniejsze: nexium, malaya, bioniche?


Najpewniejsze bedzie bioniche. Jade na tym od dlugiego czasu i nigdy nie mialem wtopy. Czasem wrzucam cos innego ale ogolnie lece na tym labie.



Z tym gh to wy tak serio? myslicie ze tam jest gh? To ze cos pokazuje wynik nie znaczy ze jest danym produktem. Znaczy sie czasem moze byc ale nie dokladnie takim jakiego oczekujemy. Podajac gh 190 aminowe rowniez podniesie nam wyniki poniewaz we krwi bedzie krazyc a ze nie ma to wartosci dla czlowieka to inna sprawa. Jedyny gh ug na ktory licze ze moze byc dzialajacy to nouevox poniewaz podobno nabijany jest surowcem EU a nie chinskim ktory de facto nic nie daje.

Mimo jednak wszystkich zapewnien pozostaje przy aptece dopuki bede mial do niej dostep. Jak sie urwie to polece po 10j nouevoxa i po 3 miesiacach bede mial juz 99% pewnosci co do gh oraz kilka tysiecy mniej w kieszeni. Przebadalem mnostwo gh i czesto poza wynikami nie bylo efektow. Na aptece bardzo szybko widac roznice.

Ludzie szukaja dretwienia, spuchnietych palcy czy dloni, pompy na treningach a tak naprawde gh nie ma tu wiele do rzeczy.




No dobra to co podniesie sie poziom gh tylko przy 190 amino ? a co z poziomem igf ? bo to chyba tylko o to chodzi wbijajac gh. Bo tu juz nie kumam tego i pytam sie czysto dla wlasnej informacji zeby wiedziec jak rozpoznac fake gh tw. rozumiem ze ten bezwartosciowy podniesie gh ale nie ruszy igf a jesli igf jest ponad norme to mamy wartosciowe gh ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednym slowem gh tylko apteka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12654 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170761
No jeśli bierzemy apteczne produkty i w nich są roznice to o czym w ogóle rozmowa no sorry panowie ale coś tu chyba jest nie tak,

druga sprawa od czego jest igf ten co chce wiedzieć to wie i jeśli taki apteczny produkt go podnosi i ten igf robi co do niego nalezy to co under jak podniesie to fikcyjnie tylko na papierze? No bez jaj :D
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
nie no nie przesadzajmy. Masz jakieś gh, wiec nim wbijesz badasz swój poziom gh i igf we krwi, potem lecisz to gh i mniej wiecej po 2 tyg badasz igf zeby sprawdzic jego poziom. Igfu nie wywali ci po 1 wbiciu np. 5j gh. dlatego trzeba kolo 2 tyg wbijac. To co pisał BigMen odnośnie ilości łancucha amino jest prawdą. Czyli mozna stwierdzic ze kazdy chinczyk nie jest pełnowartosciowym gh. Co nie wyklucza że nie bedzie działał jeżeli dadzą do środka to co ma byc. Podsumowując masz igf podbity po biciu jakiegos gh, to smiało bijesz dalej i sie cieszysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Arkus niestety ale prawda jest ze igf podnosi sie fikcyjnie i tak samo gh. Ja akurat na aptecznych mialem zblizone wyniki igf ale gh roznie wypadalo. Podniesienie igf to tez kwestia indywidualna poniewaz jednemu podniesie o 50% a drugiemu o 300%. Wcale nie musi wyjsc ponad norme. Jesli dostaniemy 190 to na badanich wyjdzie nam gh oraz igf ale nie przeklada sie to na dzialanie. Bilem rozne dawki roznych gh i mimo wynikow jakie pokazywalo efekty byly czesto zadne - jedynie placebo i wkretka ze dziala. Na aptecznym widac efekt mimo znacznie mniejszej dawki. 190 jest dla nas bezuzyteczny. Jedynie 191 wprowadza zmiany w organizmie a praktycznie jedyna metoda na odroznienie jest badanie na aminogram bialek wystepujacych w lancuchu. Nawet badanie w labie na zawartosc substancji nam nie wiele wyjasni. Byly doswiadczenia w ktorych przyjmowano wlasnie 190 ktora pochodzi o ile dobrze pamietam od swin. Okazalo sie ze nie oddzialowuje ona na czlowieka.

BigYorki - ten bezwartosciowy ruszy tak samo gh jak i igf.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2018-01-28 20:02:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
wszystko ok, tylko ja zawsze mówiłem ze zabawa dobrym chinczykiem zaczyna sie od 10j dziennie. I przez rok brałem startując od 10j a koncząc na 15j dziennie. I to nie była wkrętka ze działa. Tylko naprawdę działa. Poza tym jeżeli jesteś już na koncówce wycinki i nagle z 10j wskakujesz na 15 dziennie, to wtedy na prawde czuć różnice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
azazelll
wszystko ok, tylko ja zawsze mówiłem ze zabawa dobrym chinczykiem zaczyna sie od 10j dziennie. I przez rok brałem startując od 10j a koncząc na 15j dziennie. I to nie była wkrętka ze działa. Tylko naprawdę działa. Poza tym jeżeli jesteś już na koncówce wycinki i nagle z 10j wskakujesz na 15 dziennie, to wtedy na prawde czuć różnice.


rozumiem o co chodzi Wam obydwu, ale gh to bardzo newralgiczny produkt: dajmy na to taki imperial (bo o innej chinszczyznie duzo by mowic (złego) - dzialanie typowo peptydowe - grelina itp). wbijany w wiekszej dawce (dla mnie to 5iu) czujesz ze cos regeneruje ze cos sie dieje igf wywalony bardzo mocno, ale dajesz 2iu lilly wyciaganego z apteki i masz pompe na treningu wypelnia Ci sylwetke - co innego. natomiast omnitrope i geno rowniez wyciagane na fkatury czy na recepte (osobiscie z paragonami ) dzialalo inaczej. omnitrop wlasciwie jedyne co czulem to regeneracje mocna stawow, lekkie wypelnienie, a lilly czy rastan to jest juz zabawa- czujesz ze bierzesz sok (chetnie stestowalbym jeszcze amerykanskiego mercka). sam moge tylko sie domyslac o co w tym chodzi, ale nie mam zamiaru sie wymadrzac. co ciekawe takie roznice nie przekladaja sie tylko na gh ale i na inne rekombinowane hormony.



Zmieniony przez - prosekto w dniu 2018-01-28 21:16:41

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2018-01-28 21:17:21
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Ja lece juz dluzszy czas imperiala, poprzednio byl soma strong. Nigdy nie bilem apteki, ale imperial daje mi to czego powinienem oczekiwac od gh, regeneracja, przelamanie pewnych granic ktorych bez gh nie moglem ruszyc, ze skutkow ubocznych meczy mnie bardzo zespol ciesni nadgarstka. U mnie po prostu kontakt ze zrodlem sie urwal, a chetnie bym sie zaopatrzyl w wieksza ilosc na zapas. Na ta chwile jak na dniach skonczy mi sie imperial, bede wskakiwal na Magnustropin - u nas chyba bardzo malo popularny bo nie znalazlem zadnych opinii. Po jakim czasie zbadac igf po przejsciu z jednego na drugiego zeby to mialo rece i nogi?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
Dlatego właśnie tez pisałem ze czułem różnice miedzy omni a geno. A obydwa z apteki. Pisząc wcześniej o podbiciu na koncówce redu dawki imperiala z 10 na 15j , właśnie miałem na mysli wypełnienie. p******niecie było wtedy konkret. Zobaczę bo sam będe teraz zamawiał imperiala i będę wskakiwał od razu na 10j. Cuś mi na starość odwaliło i chyba sobie wystartuje w zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Ja przez ostatni rok przetestowałem chyba wszystkie dostępne gh chińskie i apteczne opisywałem tutaj doświadczenia. Powtórzę się żaden UG nie ma podjazdu pod aptekę, ktoś napiszę że cena gra rolę. Jednakże porównamy dawkowanie apteki i UG to nagle apteka się robi konkurencyjna, teraz jestem 2 tydzień 3 j.m rastan(apteka Rosja) i prawie 10kg wody nabrałem ... Lilly i Rastan dla mnie top z apteki jednakże omnitropin mimo że apteczne miałem to działanie mizerne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium