SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12197250

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
beton66
panowie jakieś opinie na temat octagon laboratories? wbijał to ktoś? szczególnie chodzi mi o tren i masteron

trenu nie wiem i mastera, ale t400 i enan działał, tylko ja biłem w tej starej szacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
żeleś
Superdrol z Andro się popsuł
Kumpel podjada 3 tyd po 20 mgED i lipa , pamietam jak sie tylko pojawił małolaty robili po 6kg w miesiąc i po +30kg w postawowych bojach jak na starym M drolu z Cel
Źródło to samo wiec raczej gorsza seria
BATCH: AD00042018



Zmieniony przez - żeleś w dniu 2017-05-04 17:38:54


Ja mam serie AD00082018 i działa elegancko
U mnie nigdy sdrol nie dawał dużych przyrostów bardziej pare kg ale zaj**istej jakości mięcha i obojętnie czy to byl androchem czy Cel

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
lipa bo nie daje +10kg czy co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20
Witam po dłuższej przerwie. (Nawet hasło do starego konta zapomniałem...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20
Kur... Mój laptop.. Szybkie pytanie jak na ten moment ma się lab Androchem? Chodzi dokładnie o test enan i master ene? Testy nyły dobre z masterem żadnego styku wcześniej nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Z andro bije już dość długo test400 i cypio, jest lux, zresztą wszystko co bilem z andro było zayebiste prócz bolda

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
a co z tym boldem nie tak? ja skonczylem niedawno i nie narzekalem na nic. oobiscie nikt mi na to nie narzekal jeszcze w srod znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26533
Falwara dianabol w kroplach miał ktos stycznosc?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
pajaczeq
A czego się spodziewałeś :D wałuję się wszystko dosłownie a jak weźmiesz z apteki to nie ma bata żeby nie działało :)


A nie jest problem z dawkowaniem, organizmy bardzo różnie konwertują T4 do T3 i to potrafi się zmieniać, są wahania stężenia a tarczyca tego nie lubi, generalnie sporo ludzi mi odradzało novo z tych względów, sam mam novo z apteki i uni (wiadomo loteria) i nie wiem z czym ruszyć

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tarczyca będzie zablokowana także nawet tych wachan nie odczuje jak będzie 2x norma ft3 i pełny blok
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium