SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Chodziło mi o kolor etykiet i kapsli na butli. na kolor soku to ja uwagi nie zwracałem. Nie kupiłbym nic poza testem tego labu. Jak pisałem działać działał ale ze stężeniem w porównaniu do innych labów to tam średnio, dlatego mimo tego że tani to mało kto u mnie lokalnie celuje w ten lab.


Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-12-15 23:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6365
Panowie jak nexium? Ostatnio cos sie obilo oi uszy ze sie zje... antypimp? Chodzi mi o tescie, prop, mają teraz nową szate podobno...

Życie, każdy ma receptę na poprawę,
Wystarczy tylko chcieć przy tym p******ić obawę,
Do odważnych świat należy, kto w to nie wierzy
Nie masz szans swych umiejętności zwiększyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Biłem niedawno cypa nexium z kodem 500mg pon i 500mg czw, badanie piątek rano. Wg mnie bardzo dobry.





Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-12-15 23:29:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nexium ma db srodki jeden z godnych polecenia ug
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
Podpisiuje sie nexium gut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
MetodaMen
Chodziło mi o kolor etykiet i kapsli na butli. na kolor soku to ja uwagi nie zwracałem. Nie kupiłbym nic poza testem tego labu. Jak pisałem działać działał ale ze stężeniem w porównaniu do innych labów to tam średnio, dlatego mimo tego że tani to mało kto u mnie lokalnie celuje w ten lab.



Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-12-15 23:21:43


Dzieki. Tak myslalem ze to smietnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
logic123
Panowie jak nexium? Ostatnio cos sie obilo oi uszy ze sie zje... antypimp? Chodzi mi o tescie, prop, mają teraz nową szate podobno...


Nexium pewny Lab, nie slyszalem zeby ktos narzekal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6365
Dobra a meta nexium? Kumpel chce wlasnie z tego labu siedzi tam metka czy jakis methyl?

Życie, każdy ma receptę na poprawę,
Wystarczy tylko chcieć przy tym p******ić obawę,
Do odważnych świat należy, kto w to nie wierzy
Nie masz szans swych umiejętności zwiększyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
z mety nexiuma bylem zadowolony jak najbardziej. nie wydaje mi się aby tam byl jakis syf pokroju methylu.. na badziewnych niby metkach zawsze mnie wysypywalo i ogolnie stan skory sie pogarszal. tu tego nie uswiadczylem, stabilne przyrosty przez te pare tyg brania. wg mnie warta zainteresowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Kończę metę nexium też z kodem i jw.
Z nexium latają walki na to chyba tylko trzeba uważać przy zakupie.


Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-12-15 23:59:26
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej