SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12195783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
bigendriu
SalvatoreLucania
Na turze solo libido w góre?


Dokładnie tak jak piszesz..


On pytał a nie pisał
Tez słyszałem , ze solo tura i jest sie ełnuchem na czas brania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Nie brałem jej nigdy solo, mówię o odczuciach znajomego po turze solo z nexium... mówił że libido ma w chooj na plus, jakość muszę przyznać, poprawił... no i kilka kg na plus. Pierwszy cykl miał bodajże propa e2d przez 16tyg, później rok na offie i teraz zaczął sobie od tury, po niej chce wejść na propa, możliwe że p******i a wali propa nie pucując się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No znajomy teraz z silki leci turę nexium i też na libido nie narzeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16208 Napisanych postów 18126 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196735
Może w tych turach dają parę mg metki na dobry nastrój
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11976
Jaki proviron wybrać, Magnus, hilma biocare, czy Bayer grecki chyba z naklejka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Po turze solo estro poniżej wykrywalności, test poniżej normy, więc o jakim libido tu mówić.... Popełniłem jakiś czas temu ten błąd i wiem. Tura była Malay i Andro, pół na pół.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2018-08-31 14:20:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No tak w sumie chlopaczek u mnie nic wcześniej nie brał to może miał tak ch**owe libido że nie poczuł różnicy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118669
Tura ani do estro ani do dht nie konwertuje, a testa zblokuje, wiec nie wiem z czego to libido przy braniu solo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Zgadza się. W połowie cyklu przez moment nawet poczułem rodzaj jakiejś euforii, ale to było przez kilka dni. Być może w tym czasie testa miałem jeszcze gdzieś w połowie normy, bo na początku był bardzo wysoko. Skończyło się to pękającymi ustami, brakiem ochoty na cokolwiek. Jedyny plus to kilka żyłek więcej na łapach. Solo=bezsens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23047
Pewnie wynika to z tego, że wcześniej trenował na pół gwizdka jak mu się przypomniało, a teraz jak jest'koks.. 'to szarpie jak dziki. Psychika w górę pewność siebie lecę bo jest towar.. Więcej treningu to i organizm się odmulil i jest dzik na siłowni i kozak w łożku..! :)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium