SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12182485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1577
OK. Kto szuka ten znajdzie :D mam jeszcze pół roku więc szukam :D Dzięki za poradę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
dobrze poszukaj to znajdziesz, sam wiesz ze to dobry lab


kylo ren89
4-turinabol central pharma jakie opinie?
Pozdrawiam


nie wiem jak ten central, ale bioniche/biosira ma sprawdzona ture
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
.








Zmieniony przez - nuras w dniu 2018-07-31 21:15:07
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pamiętam jak wskoczyłem na mix dd, pare tygodni i odstawiłem bo myślałem że zejde tak mi łeb miażdżyło... a dd/npp solo dobrze znoszę, nawet lubię nandrolony.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Żubroń
Leci ktoś aktualnie na długich testach z Vertexa? Coś mało ostatnio o tym labie...


Biłem i byłem zadowolony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
e-lite
Żubroń
Leci ktoś aktualnie na długich testach z Vertexa? Coś mało ostatnio o tym labie...


Biłem i byłem zadowolony

No to 2:1 dla Vertexa. Mam dostęp do tego pierwszego wypustu, więc wezmę pod uwagę. Dzięki panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Wadim44
BM, tren... Jakie opinie?


Znajomy odstawiel tego trena po awanturze w domu nie wytrzymal agresii.


Rojo1279
Witam
jak konkretnie stoi teraz:
Test-prop BM-Pharmaceuticals
Masteron-p BM-Pharmaceuticals
Wszystkie teraz w amp/1ml
Bo podobno wczesniejsza wersja ampy/2ml to duzo opini bylo negatywnych
Teraz prop w niskiej cenie jest ale master juz ma cene dwa razy tyle co test prop. Ktos ostatnio moze wbijal testa i mastera w amp./1ml ?


Tak samo 1ml jak i 2ml maja dobre opinie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
eetker1
Witam. Panowie potrzebuje informacji na temat firmy AlphaGen...
Dokładnie chodzi mi o bolda, deke i testa enan warto robić zakupy z tej firmy ? dodam iż obecnie lece na bioniche i jestem MEGA zadowolony :)



Zmieniony przez - eetker1 w dniu 2018-07-31 19:39:05


bioniche sprawdzony pewny lab od lat na rynku bez krzywych akcji .. ja bym osobiscie nie zmienial , zrobisz jak uwazasz
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
eetker1
Witam. Panowie potrzebuje informacji na temat firmy AlphaGen...
Dokładnie chodzi mi o bolda, deke i testa enan warto robić zakupy z tej firmy ? dodam iż obecnie lece na bioniche i jestem MEGA zadowolony :)



Zmieniony przez - eetker1 w dniu 2018-07-31 19:39:05


Bralem wszystko z Bioniche i wszystko smigalo jak trzeba. Ale jak nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6
u mnie wszyscy leca Alpha z wchodzacymi kodami, Reus , Sterogen ja tez zadowolony puchne
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium