SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12187525

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
orale bm mają w sobie mniej zanieczyszczeń , cenowo bdb. się wychodzi na tym labie muszę coś podgryźć od nich , jak zobaczyłem ceny bm to się obawiałem że za tani są ale widzę cukerkowe opinie mam nadzieje że są true


Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-03-17 13:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Przetestujesz to się dowiesz, najlepsza weryfikacja ug.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35092 Napisanych postów 89964 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941216
lapa19
panowie jaka deca do wyboru titan balkan dose medical pharma atom labs

Dose na pewno dobra deka ! Reszta labów nie mam pojęcia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
BM zawsze wychodził korzystnie cenowo przy dobrej jakości. Nawet wtedy - wiele lat temu +10 i dalej wstecz - a był to prawdziwy egzotyk.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
ktos z was mial stycznosc z trenem hexa (parabolanem) alpha/shree? warte pieniedzy czy lepiej tren e?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
barteeek90
ktos z was mial stycznosc z trenem hexa (parabolanem) alpha/shree? warte pieniedzy czy lepiej tren e?


jak bym miał wybrać z tej dwójki to tylko ap z kodami działającymi
hexy samej nigdy nie biłem i nie mam osobiście porównania do enan/ace/mix
dla mnie tren to tren , lecz na długim lub mixie mogę dłużej lecieć niż na ace
ale są tacy co wolą ace
weź i wyrób sobie swoje zdanie , bo co człowiek to inne odczucia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
barteeek90
ktos z was mial stycznosc z trenem hexa (parabolanem) alpha/shree? warte pieniedzy czy lepiej tren e?



Od kilku lat wjeżdża u mnie hexa, głównie Bałkan i teraz BM. Teraz też robię trena mix hexa + ace i tak lecę od stycznia. Ja akurat trena e nie trawię, podchodziłem 2x i 2x odstawiłem, za to hexa i ace dla mnie jak najbardziej pasują.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
tak właśnie pamiętałem że tobie długi znowu nie pasował
w kwietniu odpalam hexe i ace i w weekend będę dobijał 200 e na farta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2532
Bił ktoś Test-propionate 100 z Greece Pharma? Warto tym sobie głowę wgl zawracać i szukać pewniejszego labu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Prop to najtanszy srodek
Firmy nie znam jak masz korzystna cene wez butle na probe wbij z 5 lotek do labu 30 zl badanie testa i wtedy pomyslisz o inwestycji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium