SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12186556

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Pierwszy dzien 50mg wczoraj 100mg i tak samo dzisiaj czyli 3-eci dzień

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
antek i npp BM,bioniche 1 ml?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Nie powiem Ci jaki nr parti itp byl, dwoch znajomych zjadlo 1 opak na pół i bylo widac ze cos im poszło ale czy napewno byl antek w środku tez ręki nie dam bo osobiście nie bralem a oni to nowicjusze dopiero. Antka u nas ciezko dobrego kupic, przerobiłem pare firm i wszystkie dno, antka andro 150mg teraz jem i strata czasu i kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94920 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Creative
antek i npp BM,bioniche 1 ml?


obie firmy będą działać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94920 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
czarnyczarny
Nie powiem Ci jaki nr parti itp byl, dwoch znajomych zjadlo 1 opak na pół i bylo widac ze cos im poszło ale czy napewno byl antek w środku tez ręki nie dam bo osobiście nie bralem a oni to nowicjusze dopiero. Antka u nas ciezko dobrego kupic, przerobiłem pare firm i wszystkie dno, antka andro 150mg teraz jem i strata czasu i kasy.


turka trzeba szukać
lecz andro co u mnie jedli to akurat chwalili , kolezka wyciskacz jadł ze 3 razy antka z andro i chwalił teraz leciał na halo i tez zadowolony
ja nie mam swojego zdania bo orali nie ruszam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pajaczeq
patryk173
pajaczeq
niedzwiedzio
meta inj clinic bił ktos? interesuja mnie tylko opinie tych co brali


Biłem andro bdb. Polecam dobra cena i super działa nie boli przy inj.

Codziennie biles? Sprawdzałes działanie miejscowe czy raczej biles w te partie ci zwykle?


Biłem ed ale powiem inną ciekawostkę ostatnio czytałem fajny art o tym że roztwory olejowe można spokojnie podawać podskórnie i zastanawiam się czy jak będę następnym razem podawał to czy nie spróbuję :) bicie mety ed jest męczące bo zawsze dawałem głęboko domięsniowo i prócz tego wiadomo inne rzeczy szły :D niech ktoś powie czy można dawać podskórnie takie specyfiki czyli meta anta oxe etc inj :)


Nie wiem czy można. W ulotce omy, prolo czy deci jest "głęboko domięśniowo" i ja tego się trzymam.

Ostatnio dużo spamujemy w tym wątku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
czarnyczarny
O dobrego antka u nas bardzo cięzko..


Z tym niestety się zgodzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Lodzianin rozumiem, tutaj pare osób daje tylko wiarygodne opinie. Ja wyrażam zawsze opinie o środkach ktore brałem. O antku andro tez napisalem ze nie warto bo jem aktualnie ale z reszty ich środkow bylem zadowolony a brałem dd, master,meta inj i tabl, npp, t. base a teraz od 1,5tyg leci ich susta, tritren i ten 'niby' antek ;) mysle ze na tritrenie sie nie zawiode jak na antku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94920 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
czarnyczarny
Lodzianin rozumiem, tutaj pare osób daje tylko wiarygodne opinie. Ja wyrażam zawsze opinie o środkach ktore brałem. O antku andro tez napisalem ze nie warto bo jem aktualnie ale z reszty ich środkow bylem zadowolony a brałem dd, master,meta inj i tabl, npp, t. base a teraz od 1,5tyg leci ich susta, tritren i ten 'niby' antek ;) mysle ze na tritrenie sie nie zawiode jak na antku


dokładnie o to chodzi w tym właśnie temacie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
lestat1986
metakreta
lestat1986
Ziki jedziesz cykl np z testo base woda + nandro base + meta inj i dajesz iniekcje w partię które chcesz poprawić i pogadamy co jest mitem a co nie



To juz wiem czemu nogi mi najlepiej puchna


Trzeba też odróżnić estryfikowsne środki od bezestrowych, szczególnie na podłożu wodnym. Te bezestrowe mają też lekkie działania miejscowe i ch**


Oczywiecie lesiu ma racje to zadne mity, tylko trzeva zrozumiecze to dziala na podstawie zapalenia, ukrwienia itp zeby ktos nie pomyslal ze nowe wlokna miesniowe dzieki temu powstaja.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium