SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12181814

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Kolejny rambo

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15420
alchemia cyp deka ktoś testuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
krzykacz
Kolejny rambo


Dzieki, dawno nikt mi tego nie mówil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Spoko oko

Ale to prawda, nie dalej jak w poniedziałek chciałem przewieźć kilka opakowań przez ukraińską granicę, ale mnie gość capnął i pytał czy jest opłacone u lestata czy nie, ale dobrze że miał koszulkę SFD to mnie przepuścili

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Jakby co dawaj znac wczesniej cos pokombinujemy na granicach zeby nastepnym razem nie bylo problemow, Oczywiscie nie mowie tylko o granichach Polski, ale o wszystkich granichach na calym swiecie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Aplha i Cyber to chyba dwa najpewniejsze laby z tym że ostatnio głośno było że niby wyszły jakiej wyj**ki Cybera a o wyjabkach Alphy nie słyszałem :) I jest jeszcze jeden plus :D Aplha zawsze zaj**iście wyglądała i ja osobiście lubię ampy dużo bardziej niż multi dose :D Lubię ten dzwięk jak się ampę łamie XD

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2351
w jakie Firmy decki są teraz na bardzo dobrym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Alpha i Cyber :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48990
A deka z nexium duża różnica od Shree ? Opłaca się dopłacić do Shree czy dużej różnicy nie będzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Nie mam stycznosci z nexiumem, ale nowy lab i na necie pozytywne opinie. Deca pewnie bedzie dzialac ok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium