SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12186532

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94920 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Vense
lodzianin1


nie zwracaj uwagi na "konsystencje" tabletki ona nie ma nic wspólnego z zawartością substancji czynnej
provi z mt akurat nie jadłem ale inne srodki miło wspominam z tego labu


krzykacz
Provi Malay & Bioniche git. Brałem oba.


dobra , dzieki pany :) Tez tak wlasnie podejrzewam, ze jest ok. ale pytam na wszelki. badania oleju/tabsow mozna gdzies w łódzkim wykonac ?



Zmieniony przez - Vense w dniu 2018-03-24 21:12:52



z tego co wiem brak rozsądnego labu z ceną do przyjęcia , teraz każdy korzysta z Wrocławskiej firmy która te badania ma w kosztach do przyjęcia
w ldz znalazłem jeden lab ale cena badania na sub czynną i jej zawartość kształtowała się w okolicach 2.5 k za ta kasę we Wroc zrobisz kilka środków
tylko ja osobiście pikowałem tam z 200 razy i nikt nie odbiera

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
Oplaca sie wziac starego genesisa z 2015 roku wypust bolda.... hormon z andro dobry jest?


Zmieniony przez - Podróżnik Marian w dniu 2018-03-24 22:13:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94920 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Stary genesis mial dobre opinie
Gh Andro bije wlasnie osobiscie nie badalem ale mam kilka badan ich hgh i dobrze wypada
Przeszedlem z novoeuxa na andro
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Andro nie wiem, Nouveaux gh git. HCG nowość też, kumpel przybił witalność up.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Vense
proviron malay tigera tez wam sie tak rozpuszczał w ustach jak by sie wapń lub gips jadlo ? nie wiem czy tak ogarniete zostały tabsy czy serio jest coś nie tak bo jedząc oryginała to wiadomo bez porównania, tabsy twarde , ze az ciezko przegryzc. sprzęt im siada? :D haha

Ich provi nie brałem ale np oxa czy tura - tabsy zachowują się tak, jak mówisz. Andro ma tabsy b. twarde, Platinium i Gep twarde, Biosira średnio twarde no a Malay miękkie. Wybór masz spory A na poważnie - tak jak piszą koledzy - nie ma to znaczenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
lodzianin1
Stary genesis mial dobre opinie
Gh Andro bije wlasnie osobiscie nie badalem ale mam kilka badan ich hgh i dobrze wypada
Przeszedlem z novoeuxa na andro

Z 5iu wystarczy przy redukcji na lepsza regenerację i najwazniejsze na stawy jakas pozytywnie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
Podróżnik Marian
Oplaca sie wziac starego genesisa z 2015 roku wypust bolda.... hormon z andro dobry jest?



Zmieniony przez - Podróżnik Marian w dniu 2018-03-24 22:13:41

enesis z kodami 1 ml probowalem treny npp i koledzy bili tribolda,dziala jak nelezy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Bral ktos enan, cypionat albo propa z Reus pharma?
biore suste i dziala mega ale gino mam z ktorym niemoge sobie poradzic i szukam substytutu w innych estrach


Zmieniony przez - kiniopiotrek w dniu 3/25/2018 12:13:21 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Test to test.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
pierwsza moja mysl byla taka sama jak otrzymalem taka rade ale...tak czy tak brac musze wysokie dawki testa bo startuje i chwyce sie wszystkiego zeby latem nie musiec chodzic w biustonoszu sportowym a ze osoba ktora mi to polecila jest dla mnie autorytetem to chcialbym zaryzykowac taka zamiane.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium