SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12188459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
BigYorkie1488
panowie oxa biosira xanavar, bm oxabol,oxan clinic, anavar royal ? tak na marginesie biosira vs bm ? biosira za 100 tab wychodzi nieco taniej niz bm 200 tabl. Zastanawia mnie to czy to zamiast 10 nie sa 5mg tabletki w bm



Wybieraj pomiędzy Biosira a BM. Oxe biosire brałem akurat i było git. Z BM brałem lata temu propa i npp, niedawno trena hexe długo i laba tak samo dobrze oceniam. Także bierz co masz taniej bo jakość będzie taka sama dobra.


no ok ale zastanawia mnie rozbierznsc w cenie i ilosci tabl :) a to chyba ten sam producent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
To są 2 różne laby, BM to jest z 4x dłużej na rynku niż Biosira. BM towar porównasz sobie z tym tematem (jest tam link do orali):

https://www.sfd.pl/BM_PHARMACEUTICALS_2017_new_design_1ml_vial_–_temat_zbiorczy_-t1153083.html


Tutaj masz biosire oxe - ten towarek sam właśnie brałem:

https://www.sfd.pl/Biosira_Ltd_Indie_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t908549-s131.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Witam panowie mam do wyboru u dila enanthate z clinica lub alphazeneca. Wiem że szału nie ma ale co byłoby lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fazii
Witam panowie mam do wyboru u dila enanthate z clinica lub alphazeneca. Wiem że szału nie ma ale co byłoby lepsze?


alphazeneca to podobno central pharma :) nie wiem jak enan ale ciezko raczej trafic niedzialajacego enana ja bym bral alphazeneca jakos ten clinic do mnie nie trafia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Fazii
Witam panowie mam do wyboru u dila enanthate z clinica lub alphazeneca. Wiem że szału nie ma ale co byłoby lepsze?


Obie firmy beda dzialac
Clinica masz po 2 ml pakowanego
Alpha jest w jedynkach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Fazii
Witam panowie mam do wyboru u dila enanthate z clinica lub alphazeneca. Wiem że szału nie ma ale co byłoby lepsze?



Alphazeneca bym wybrał osobiście
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
KoliF
HGH Imperial Life Scienc ktoś bierze obecnie ?


Lecę aktualnie i mogę polecić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19158
Witam jak wypada obecnie meta Genesis blistry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 476
testy, nandro, meta, anapolon - co wybrac jesli mam dostep do PMP/nexium/genesis/genamed?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elmajkello
testy, nandro, meta, anapolon - co wybrac jesli mam dostep do PMP/nexium/genesis/genamed?

Ja bym brał nexium Antka metę i nandro a testy to co taniej tu akurat wszystko powinno działać
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium