SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12187297

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
emillsfd
Medina pharma labs ktoś coś słyszał bił ??


Wbilem 30ml cypka bolesny w chooj jakby ktos pol uda odstrzelil, teraz enan leci juz mniej bolesny. IMO te 300mg sciema w labie mi wyszlo 600ml mediny jak 400 aptecznego prolo. Enan jeszcze nie wiem dopiero w sr uderze na badania. A meta bdb.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 12.06.2017 13:57:05

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224901
Witam jakie opine test propionat z malay tiger,test cypio z platinum labs ,t3 novothyral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
luk321
Witam jakie opine test propionat z malay tiger,test cypio z platinum labs ,t3 novothyral


t3 novothyral oryginal warte uwagi ponad 11kg juz mi polecialo na nim,prop malay chyba tez bdb chociaz wolal bym osobiscie bioniche jesli bys mial dostep jeden z mocniejszych propow i to nie tylko w mojej opini cypio nie wiem nic od nich nie bilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomperiusz
luk321
Witam jakie opine test propionat z malay tiger,test cypio z platinum labs ,t3 novothyral


t3 novothyral oryginal warte uwagi ponad 11kg juz mi polecialo na nim,prop malay chyba tez bdb chociaz wolal bym osobiscie bioniche jesli bys mial dostep jeden z mocniejszych propow i to nie tylko w mojej opini cypio nie wiem nic od nich nie bilem


Coz to za opinia. "Chyba tez bdb"


11kg to Ci moglo poleciec i z dobrze trzymanej miski ;)

napisał(a) 30 April 2017 12:27 AM

Pomperiusz
Początkujący

Siemanko ostatnio kolega mi doradził tutaj z jednym środkiem t3 chce wziąć tylko i wyłącznie novothyral i moje pytanie ile ttego dac sa tabsy 75+15 czy ta dawka w jednym tabsie nie jest za duza kolega radzil mi zebym wzial najpierw jedna pozniej bodajze 2 dni po 2 tabsy i poszedl na badanie tarczycy juz nie pamietam dokladnie slowo w slowo pytam tylko o bezpieczne dawkowanie z glowa nie jestem desperatem zeby pchac po 5 tabs czy cos .Pozdro







Zmieniony przez - CooCaine w dniu 6/12/2017 3:11:22 PM

Zmieniony przez - CooCaine w dniu 6/12/2017 3:15:35 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 263
Witam
Jaka deka teraz warta uwagi ?

GEP Decadurin
Genesis Nandrolone decanatoe
Malay Tiger Decanol-200
British Dragon Decabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Genesis z kodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
CooCaine
Pomperiusz
luk321
Witam jakie opine test propionat z malay tiger,test cypio z platinum labs ,t3 novothyral


t3 novothyral oryginal warte uwagi ponad 11kg juz mi polecialo na nim,prop malay chyba tez bdb chociaz wolal bym osobiscie bioniche jesli bys mial dostep jeden z mocniejszych propow i to nie tylko w mojej opini cypio nie wiem nic od nich nie bilem


Coz to za opinia. "Chyba tez bdb"


11kg to Ci moglo poleciec i z dobrze trzymanej miski ;)



napisał(a) 30 April 2017 12:27 AM

Pomperiusz
Początkujący

Siemanko ostatnio kolega mi doradził tutaj z jednym środkiem t3 chce wziąć tylko i wyłącznie novothyral i moje pytanie ile ttego dac sa tabsy 75+15 czy ta dawka w jednym tabsie nie jest za duza kolega radzil mi zebym wzial najpierw jedna pozniej bodajze 2 dni po 2 tabsy i poszedl na badanie tarczycy juz nie pamietam dokladnie slowo w slowo pytam tylko o bezpieczne dawkowanie z glowa nie jestem desperatem zeby pchac po 5 tabs czy cos .Pozdro








Zmieniony przez - CooCaine w dniu 6/12/2017 3:11:22 PM

Zmieniony przez - CooCaine w dniu 6/12/2017 3:15:35 PM




no akurat tu był problem bo miałem ujemne kalorie i nie chciała tak mocno lecieć a po dodaniu t3 dużo to ułatwiło robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
CooCaine
Pomperiusz
luk321
Witam jakie opine test propionat z malay tiger,test cypio z platinum labs ,t3 novothyral


t3 novothyral oryginal warte uwagi ponad 11kg juz mi polecialo na nim,prop malay chyba tez bdb chociaz wolal bym osobiscie bioniche jesli bys mial dostep jeden z mocniejszych propow i to nie tylko w mojej opini cypio nie wiem nic od nich nie bilem


Coz to za opinia. "Chyba tez bdb"


11kg to Ci moglo poleciec i z dobrze trzymanej miski ;)





napisał(a) 30 April 2017 12:27 AM

Pomperiusz
Początkujący

Siemanko ostatnio kolega mi doradził tutaj z jednym środkiem t3 chce wziąć tylko i wyłącznie novothyral i moje pytanie ile ttego dac sa tabsy 75+15 czy ta dawka w jednym tabsie nie jest za duza kolega radzil mi zebym wzial najpierw jedna pozniej bodajze 2 dni po 2 tabsy i poszedl na badanie tarczycy juz nie pamietam dokladnie slowo w slowo pytam tylko o bezpieczne dawkowanie z glowa nie jestem desperatem zeby pchac po 5 tabs czy cos .Pozdro








Zmieniony przez - CooCaine w dniu 6/12/2017 3:11:22 PM

Zmieniony przez - CooCaine w dniu 6/12/2017 3:15:35 PM



napisałem chyba też bdb dlatego że nie wiem czy teraz latają wy***ki czy nie brałem bioniche to bardziej poleciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
brałem ostatnio *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkus P
Zalatw sobie kiedyś ori alphe to przestaniesz bzdury plesc, shree owszem ale nie alpha
. Tak ale niestety mi nie musisz tego tumacztc wiem że alpcha org jest git tylko że teraz w pl alpcha to niestety 80 procent to wal. Oczywiście bilem alpche org i to bardzo dobry towar ale jak się samemu ja ściągnie ja miałem z dani i tam cały czas tylko org jest bdb alpcha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium